Judo Academy PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

Milí zájemci o judo,

s radostí Vám oznamujeme, že bylo spuštěno přihlašování na judo pro školní rok 2023/2024.

Základní informace najdete zde na našem webu, pro přihlášení pak budete nasměrování do rezervačního systému Webooker.
  • Pro ty, kteří již měli aktivní registraci v roce 2022/2023 žádná novinka - pouze si najdete nový kurz a dítě či sebe do něj zaregistrujete.
  • Pro nováčky to znamená zaregistrovat si základní uživatelský účet rodiče, dále si nastavit studenty, no a pak již můžete přihlašovat děti do kroužků, na akce apod.
  • Základní uvedená cena je za celý školní rok (tedy obě pololetí školního roku). Splatná je ve dvou splátkách.  Polovinu za 1. pololetí hradíte při registraci a druhá polovina za 2. pololetí je splatná v lednu následujícího roku.
  • Pro přihlášení na více tréninků v týdnu, je třeba kvůli evidenci docházek a tréninkových plánů zaregistrovat dítě na každý den zvlášť. Systém Vám pak v první fázi napočítá za každou sérii tréninků plnou cenu - slevu pro druhý či další trénink musíme v kanceláři upravit manuálně. První trénink tedy přihlašte a uhraďte standardním způsobem. U druhého či dalšího tréninku pak, prosím, do poznámky uveďte "SLEVA 2. TRÉNINK". My cenu opravíme a platební předpis upravíme. (Pokud tento krok neučiníte, bude platný platební předpis s plnou cenou.)

Podrobnější informace k přihlášení jsme se pokusili sepsat pro vás ZDE

Samotné přihlašování probíhá TADY

TĚŠÍME SE NA NAŠE STÁLICE I NOVÉ TVÁŘE NA TATAMI A PŘEJEME KRÁSNÝ ZBYTEK LÉTA!

Vaše Judo Academy

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz