Kalendář všech akcí

AKTUÁLNĚ JE DATEM SPLATNOSTI VŠECH NADCHÁZEJÍCÍCH AKCÍ - DATUM UVOLNĚNÍ KARANTÉNY A ZRUŠENÍ OPATŘENÍ OMEZUJÍCÍCH PROVOZ SPORTOVNÍCH KLUBŮ

POKUD CHCETE PŘESTO ZAPLATIT IHNED NEBO JSTE JIŽ NĚKTEROU Z PLÁNOVANÝCH OBJEDNANÝCH AKCÍ UHRADILI, A OPATŘENÍ BUDOU PŘETRVÁVAT, AKCE BUDE ZRUŠENA A ČÁSTKY V PLNÉ VÝŠI BUDEME PŘEVÁDĚT NA BUDOUCÍ AKCE, PŘÍPADNĚ VRACET ZPĚT.

DUBEN 2020
04.04. - 05.04.

EC TEPLICE

pouze reprezentanti ČR U18

ZRUŠENO
04.04. - 05.04.

MT ŠVÝCARSKO

ZRUŠENO
04.04. - 05.04.

Judovíkend Hostivice II.

pro děti od 6 let
Nedělní turnaj Essimo Cup IV. je automaticky součástí tohoto víkendu i uvedené ceny.

informace

 ZRUŠENO

05.04.

Essimo Cup IV. (Hostivice)

pro děti od 6 let
Přihlášení na samostatný turnaj
pro děti, které se neúčastní celého Judovíkendu Hostivice II.

informace

ZRUŠENO

06.04. - 08.04.

SOUSTŘEDĚNÍ TEPLICE 

U18
ZRUŠENO
08.04. - 12.04.

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV

U11, U13, U15 - omezená kapacita (kdo se dřív přihlásí jede)

propozice

Trenéři: Radek Dobiáš, Arman, Felix Čapek, Vilda.

ZRUŠENO
08.04. - 13.04.

SKIALPY RAKOUSKO

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO ZÁVODNÍKY
Trenéři: Jirka, Libor Hrubý
ZRUŠENO
18.04.

ČESKÝ POHÁR DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA

ZRUŠENO
18.04.

1. LIGA MUŽŮ - 1.kolo

ZRUŠENO
18.04.

MT ZELTWEG (RAKOUSKO)

U10, U12, U14, U16

Trenéři: Tom Bindr, Felix Čapek

Hlaste se do 22.3.2020
ZRUŠENO
18.04. - 19.04.

Judovíkend Folimanka III.

pro děti od 6 let
Nedělní turnaj Essimo Cup V. je automaticky součástí tohoto víkendu i uvedené ceny.

informace

Kč 1.400,-

přihlášení

19.04.

Essimo Cup V. (Folimanka)

pro děti od 6 let
 Přihlášení na samostatný turnaj
pro děti, které se neúčastní celého Judovíkendu Folimanka III. 

informace

Kč 200,-

přihlášení

19.04.

INDVIDUÁLNÍ TRÉNINK S TRENÉREM

Judo Academy Háje - Arman Makhambetov

Trénink je určen pro dvojici podobné výkonnosti.

Kč 400,-/os.

přihlášení

19.04.

SAMURAJSKÁ KATANA JABLONEC

U9, U11, U13, U15
Trenéři: Pavlína Neužilová, Honza Kučera
ZRUŠENO
25.04.

TURNAJ ČESKÁ LÍPA

U9, U11, U13, U15

Hlaste se do 20.04.2020

přihlášení
25.04. - 26.04.

Judoškolka JA III. (Judo Academy Háje)

pro nejmenší od 4 do 6 let

informace

Kč 1.700,-

přihlášení

25.04. - 28.04.

MT BUDAPEŠŤ + KEMP

U11, U13, U15, U18
ZRUŠENO
26.04.

INDVIDUÁLNÍ TRÉNINK S TRENÉREM

Judo Academy Háje - Arman Makhambetov

Trénink je určen pro dvojici podobné výkonnosti.

Kč 400,-/os.

přihlášení

KVĚTEN 2020
01.05. - 03.05.

MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU 2020

 termín
přesunut
08.05. - 10.05.

MT ERFURT (NĚMECKO)

U 13, U16
10.05.

MT SWIDNICA (POLSKO)

U10, U12

Trenér: Martin Klimeš

Hlaste se do 24.04.2020

přihlášení

16.05.

USK - PRAŽSKÝ POHÁR ŽÁKŮ A DOROSTU

U13, U15, U18
16.05. - 17.05.

Víkendový tábor s judem JA II.

pro děti od 6 let
Rozšířený judovíkend sobota - neděle včetně noclehu v tělocvičně a Miniturnaje III.

informace

 Kč 2.000,- 

přihlášení

17.05.

Miniturnaj III.

pro děti od 6 let
Přihlášení na samostatný turnaj pro děti, které se neúčastní celého víkendu.

informace

 Kč 250,-

přihlášení

23.05.

TURNAJ MLADÁ BOLESLAV

U9, U11, U13, U15

23.05. - 26.05.

MT ŠVÉDSKO

23.05. - 24.05.

Judovíkend Folimanka IV.

pro děti od 6 let
Nedělní turnaj Essimo Cup VI. je automaticky součástí tohoto víkendu i uvedené ceny.

informace

Kč 1.400,-

přihlášení

24.05.

Essimo Cup VI. (Folimanka)

pro děti od 6 let
 Přihlášení na samostatný turnaj
pro děti, které se neúčastní celého Judovíkendu Folimanka IV. 

informace

Kč 200,-

přihlášení

30.05. - 31.05.

Judovíkend Březiněves II.

pro děti již od 5 let
   

Kč 1.500,-

přihlášení

30.05.

ČESKÝ POHÁR NOVÝ BYDŽOV

U15, U18
31.05.

VELKÁ CENA NOVÉHO BYDŽOVA

U11, U13

ČERVEN 2020
06.06. - 07.06.

Judoškolka JA IV. (Judo Academy Háje)

pro nejmenší od 4 do 6 let

informace

 Kč 1.700,- 

přihlášení

07.06.

DOROSTENECKÁ LIGA - 2. kolo

pouze pro
 nominované 
13.06.

TURNAJ KOLÍN

U9, U11, U13, U15

13.06. - 14.06.

Víkendový tábor s judem JA III.

pro děti od 6 let
 Rozšířený judovíkend sobota - neděle včetně noclehu v tělocvičně a Miniturnaje IV. 

informace

Kč 2.000,-

přihlášení

14.06.

Miniturnaj IV.

pro děti od 6 let
 Přihlášení na samostatný turnaj pro děti, které se neúčastní celého víkendu. 

informace

Kč 250,-

přihlášení

19.06. - 21.06.  MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU 2020
FANDĚTE

 S NÁMI

20.06.

1. LIGA MUŽŮ - 2.kolo

 
LÉTO 2020
27.06. - 04.07.

Letní soustředění Kácov I. - vlastní doprava

   Letní tábor pro děti od 7 let.

 Kč 5.300,- 

přihlášení

 Letní soustředění Kácov I. - autobusem 

kapacita autobusu naplněna
lůžka volná jsou - přihlašujte na vlastní dopravu
   Letní tábor pro děti od 7 let.

Kč 5.700,- 

27.06. - 11.07.

 Letní soustředění Kácov I. + II. - vlastní doprava 

Letní tábor pro děti od 7 let.

Kč 9.800,-

přihlášení

Letní soustředění Kácov I. + II. - autobusem

volných posledních pár míst v autobusu
po naplnění autobusu přihlašujte na vlastní dopravu
Letní tábor pro děti od 7 let.

Kč 10.200,-

přihlášení

04.07. - 11.07.

Letní soustředění Kácov II. - vlastní doprava 

Letní tábor pro děti od 7 let.

Kč 5.300,-

přihlášení

Letní soustředění Kácov II. - autobus

Letní tábor pro děti od 7 let.

Kč 5.700,-

přihlášení

06.07. - 10.07.

Letní judoškolka I. (JA Háje)

 Příměstský tábor s judem pro nejmenší (4-6 let)  

Kč 3.950,-

přihlášení

13.07. - 17.07.

Všesportovní příměstský tábor I. (JA Háje)

Příměstský tábor pro děti od 6 let

Kč 3.200,-

přihlášení

20.07. - 24.07.

Všesportovní příměstský tábor II. (JA Háje)

Příměstský tábor pro děti od 6 let

Kč 3.200,-

přihlášení

27.07. - 31.07.

Všesportovní příměstský tábor III. (JA Háje)

Příměstský tábor pro děti od 6 let

Kč 3.200,-

přihlášení

03.08. - 07.08.

Letní soustředění I. (JA Háje)

Příměstský tábor s judem - pro děti od 6 let
trenéři: Arman, Martina Klapka

Kč 4.200,-

přihlášení

10.08. - 14.08.

Letní soustředění II. (JA Háje)

Příměstský tábor s judem - pro děti od 6 let
Trenéři: Arman, Martin Klapka

Kč 4.200,-

přihlášení

17.08. - 21.08.

Letní judoškolka II. (JA Háje)

 Příměstský tábor s judem pro nejmenší (4-6 let)  

Kč 3.950,-

přihlášení

17.08. - 21.08.

Letní soustředění Folimanka I. 

Příměstský tábor s judem - pro děti od 6 let
Trenéři: Meloun, Martina Klapka, Dobi, Arman, Jirka V., Lenka

Kč 3.200,-

přihlášení

22.08. - 29.08.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO ZÁVODNÍ SKUPINU

Staré město. Pouze pro nominované.

Trenér: Tom Bindr

24.08. - 28.08.

Letní judoškolka III. (JA Háje)

  Příměstský tábor s judem pro nejmenší (4-6 let)  
Trenéři: Vilda

Kč 3.950,-

přihlášení

24.08. - 28.08.

Letní soustředění Folimanka II. 

Příměstský tábor s judem - pro děti od 6 let
Trenéři: Meloun, Martin Klapka, Dobi, Arman, Jirka V., Tom Marunič

Kč 3.200,-

přihlášení

24.08. - 28.08.

Letní soustředění Radomyšl 

Příměstský tábor s judem - pro děti od 6 let

Kč 2.500,-

přihlášení

PODZIM 2020
12.09. - 15.09. 

 ČESKÝ POHÁR BRNO + SOUSTŘEDĚNÍ 

U13, U15, U18
26.09. - 29.09.

MT VARŠAVA + SOUSTŘEDĚNÍ

U16, U18

pouze pro
 nominované 
03.10.

1. LIGA MUŽŮ - 3.kolo

10.10. - 11.10.

MT LEVERKUSEN (NĚMECKO)

U14, U17

10.10.

DOROSTENECKÁ LIGA - 3. kolo

15.10. - 18.10.

SOUSTŘEDĚNÍ PŘED PČR - HARRACHOV

U13, U15, U18

18.10.

        POHÁR ČR DRUŽSTEV STARŠÍCH ŽÁKYŇ          

HRANICE NA MORAVĚ

24.10. - 25.10.

POHÁR ČR MLADÁ BOLESLAV

U13, U15

14.11.

MISTROVSTVÍ ČR BRNO

U18

15.11.

MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV BRNO

U15

21.11.

DOROSTENECKÁ LIGA - 4. kolo

2021
02.01. - 06.01. 

              ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HARRACHOV              

                         

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz