Kalendář všech akcí

ŘÍJEN 2019
19.10.

PČR Ml. Boleslav

U13

19.10. - 20.10.

Judovíkend Folimanka I.

pro děti od 6 let
(Essimo Cup I. je součástí tohoto judovíkendu)

informace

Kč 1.400,-

přihlášení

(poslední místa)

20.10.

Essimo Cup I. - Folimanka

(Turnaj je součástí Judovíkendu Folimanka I.)

informace

Kč 200,-

kapacita

naplněna

20.10.

PČR Mladá Boleslav

U15

26.10.

MT Senftenberg (DE)

U11, U13, U15, U18

pouze pro nominované

informace
26.10.

Junior Cup Teplice

U9, U11, U13, U15

přihlášení SMS Tomovi Bindrovi 720 975 069 do 21.10.2019

informace
26.10. - 30.10.

MT + Kemp Koper (SLO)

U18

pouze pro nominované

LISTOPAD 2019
02.11.

MČR Brno

U18

pouze pro nominované

02.11. - 03.11.

Judovíkend JA I. (Judo Academy Háje)

pro děti od 6 let
(Miniturnaj I. je součástí tohoto judovíkendu)

informace

Kč 1.500,-

přihlášení

03.11.

Miniturnaj I. (Judo Academy Háje)

                        pro začátečníky do žlutého pásku                      
(Miniturnaj je součástí Judovíkendu JA I.)

informace

Kč 250,-

přihlášení

03.11.

MT Vetschau (DE)

U13, U15, U18

pouze pro nominované

informace
09.11.

Samurajská katana Liberec

U9, U11, U13, U15

09.11. - 10.11.

Judoškolka JA I. - Judo Academy Háje

pro nejmenší od 4 do 6 let

informace

Kč 1.700,-

přihlášení

09.11. - .10.11.

MT Varšava

U13, U15

pouze pro nominované

10.11.

Judo Show Cup 2019

finále extraligy v hale USK Praha na Folimance

přijďte
se 
podívat
16.11.

Polabská Liga Kolín

U9, U11, U13, U15

16.11. - 17.11.

Judovíkend Folimanka II.

pro děti od 6 let
(Essimo Cup II. je součástí tohoto judovíkendu)

informace

 Kč 1.400,- 

přihlášení

17.11.

Essimo Cup II. - Folimanka

(Turnaj je součástí Judovíkendu Folimanka II.)

informace

Kč 200,-

přihlášení

17.11.

Turnaj mix týmů mužů a žen

exhibice smíšených týmů v hale USK Praha na Folimance

přijďte
se 
podívat
23.11.

MT Cottbus (DE)

U9, U11, U13, U15

pouze pro nomiované

informace
23.11. - 24.11.

Judovíkend Slapy I.

pro děti od 6 let
(Essimo Cup III. je součástí tohoto judovíkendu)

informace doplníme 

Kč 1.500,-

přihlášení

24.11.

Essimo Cup III. - Slapy

(Turnaj je součástí Judovíkendu Slapy I.)

informace doplníme 

Kč 200,-

přihlášení

29.11. - 01.12.

Kemp Teplice

U11, U13, U15

Pouze pro nominované - určeno pro mladší závodní skupiny.

30.11. - 01.12.

Judovíkend JA II.

pro děti od 6 let
(Miniturnaj II. je součástí tohoto judovíkendu)

informace

Kč 1.500,-

ihlášení

 
PROSINEC 2019
01.12.

Miniturnaj II.

                     pro začátečníky do žlutého pásku                      
(Miniturnaj je součástí Judovíkendu JA I.)

informace

Kč 250,-

přihlášení

07.12. - 08.12.

   Judovíkend Folimanka III. + slavnostní vyhlášení      

ankety Judista roku

pro děti od 6 let

informace

 Kč 1.400,- 

přihlášení

14.12. - 15.12.

Judoškolka JA II. - Judo Academy Háje

pro nejmenší od 4 do 6 let

informace

Kč 1.700,-

přihlášení

14.12.

Turnaj Zbraslav

U9, U11, U13

14.12.

MT BERLÍN - Königs Wusterhausen (DE)

U13

informace
15.12.

MT BERLÍN - Königs Wusterhausen (DE)

U11, U15

informace

LEDEN 2020
03.01. - 08.01. 

                       ZIMNÍ KEMP HARRACHOV                       

U11, U13, U15, U18

pouze pro nominované

05.01.

COUPLE CUP FOLIMANKA 

turnaj seniorských dvojic

přijďte
se 
   podívat    

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz