Kdo jsme a co je naším cílem

Judo Academy je moderní sportovní klub s nejširší členskou základnou v ČR. Nabízíme tréninky juda pro všechny věkové kategorie na rekreační i vrcholové úrovni. Díky dlouholetým zkušenostem s trénováním dětí, tvoříme inovativní přístup k tréninku s respektem k potřebám dětí a rodičů. Díky tomu jsme v našem sportu vždy o krůček napřed.

Cílem naší koncepce je děti od útlého věku pro sport nadchnout a pozitivně je motivovat. Snažíme se o všestranný rozvoj dítěte a zároveň dbáme na dodržování judistické etikety a fair play. Prvním judistickým krůčkům se děti učí na judu pro nejmenší děti ve sportovních centrech nebo v mateřských školách, které o kroužek projeví zájem. Starší děti navštěvují kroužky juda ve svých základních školách, kde se učí všeobecným základům, které mají možnost prohloubit v oddílech. Pro vybranou skupinu talentovaných dětí s vážným zájmem o závodní judo nabízí Judo Academy vstup do užšího výběru talentů v naší závodní skupině.

Naši judisté mají možnost se v judu zdokonalovat a závodit pod vedením špičkových závodních trenérů. A pokud o účast na turnajích nemají zájem, mohou se odrostlé děti o své zkušenosti podělit a připojit se mezi členy našeho trenérského týmu.

Kromě samotných tréninků organizujeme také množství víkendových a letních aktivit šitých na míru konkrétní skupině dětí podle věku a výkonnosti:

- Víkendové judoškolky pro nejmenší děti již od 4 let
- Judovíkendy pro mírně pokročilé od 6 let
- Miniturnaje pro začátečníky
- série našich klubových turnajů Essimo Cup (bodovací soutěž)
- Letní tábor s judem
- Příměstské tábory s judem

Naši závodníci navíc absolvují oficiální soutěže a několikrát ročně vyjíždějí s trenéry na kondiční soustředění po Čechách i zahraničí.

Přečtěte si naše ročenky - co se událo v historii Judo Academy

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz