Kroužky juda JAK PROBÍHÁ PŘIHLÁŠENÍ DO KROUŽKU

Informace k přihlášení na tréninky juda

K PŘIHLÁŠENÍ NYNÍ BUDEME NOVĚ VYUŽÍVAT REZERVAČNÍ SYSTÉM WEBOOKER.

 • Při kliknutí na záložku "REZERVAČNÍ SYSTÉM" budete přesměrováni na rezervační systém Webooker, který využíváme pro registraci členů od školního roku 2022/2023.
 • Doporučujeme přihlášení na počítači, nikoliv na mobilním zařízení. Přihlašování přes mobilní telefon nemusí fungovat správně.
 • V záložce "KURZY A AKCE" v horní liště se dostanete na seznam všech lokalit, kde budeme letos trénovat. Zde pak pomocí filtrů můžete zúžit zobrazený výběr.
 • Při přihlášení nejprve založíte základní UŽIVATELSKÝ ÚČET pro správu sportovců. Zde vyplníte základní údaje o osobě spravující účet (u dětí mladších 18 let si registruje účet zákonný zástupce). Pod jednou registrací pak uvidíte všechny přihlášené děti, kroužky, víkendové akce, platby i faktury.
 • Prosím, věnujte pozornost správnému vyplnění formuláře - zejména kontaktním údajům a případným poznámkám ke zdravotnímu stavu. Tyto informace budeme používat pro další komunikaci s Vámi. Prosíme, abyste zejména e-mail a telefon zadali takový, na kterém jste skutečně k zastižení.
 • Možná již Webooker využíváte k registraci aktivit u jiné organizace. Pak není nutné zakládat nový uživatelský účet do systému Webooker. Systém Webooker Vás v tomto případě již zná a vy se přihlásíte do administrace judoacademy.webooker stejnými uživatelskými údaji.
 • Máte-li založený uživatelský účet - můžete v sekci MŮJ ÚČET nastavit STUDENTY (podle počtu judistů ve Vaší rodině to může být jedno dítě, více dětí, nebo třeba děti i rodiče).
 • Poté již můžete přihlašovat vybrané členy na konkrétní kurz. (Stejným způsobem můžete v budoucnosti přihlašovat studenty na víkendové akce, kempy či soustředění závodních týmů).
 • Máte-li založené studenty a vybraný konkrétní kurz, kliknete na tlačítko "REGISTROVAT NA KURZ". (Stejným způsobem můžete v budoucnosti přihlašovat studenty na víkendové akce, kempy či soustředění závodních týmů).
 • Přihlášením do kurzu přihlašujete studenta na celý školní rok, tedy na obě pololetí daného školního roku. Cena uvedená při registraci do kurzu je tedy také za celý školní rok. Stejně jako v minulých letech je ale členský příspěvek splatný za každé z pololetí zvlášť. Při objednávce kurzu tedy platíte nejprve částku ve výši 50 % za 1. pololetí (září - leden), v lednu následujícího roku je pak splatný zbytek - v lednu obdržíte připomínku k úhradě doplatku zbylé částky (50 %) za 2. pololetí (únor - červen).
 • Na základě vyplněné a odeslané přihlášky Vám na Vámi zadaný e-mail bude zasláno potvrzení registrace ke členství včetně platebních údajů k úhradě členského příspěvku za aktuální pololetí se splatností 14 dnů. Neplatíte tedy hned celou částku za kurz, nýbrž  jen platbu za 1. pololetí školního roku. V sekci MŮJ ÚČET můžete sledovat záložku K ÚHRADĚ - kde se zobrazí seznam objednaných aktivit a stav úhrad.
 • Pokud přihlašujete dítě více než na 1 trénink týdně, je nutné dítě na každý z tréninků přihlásit samostatně. Systém vždy načte plnou cenu. Při registraci na druhý a další trénink, proto prosím, před odesláním přihlášky zadejte do poznámky zprávu "SLEVA 2. TRÉNINK" a vyčkejte než Vám cenu manuálně snížíme (sleva 40 %). Poté obdržíte upravený předpis k úhradě.
 • Členství vzniká v okamžiku přijetí platby členského příspěvku. Potvrzení o přijetí platby, Vám bude doručeno na uvedený kontaktní e-mail v okamžiku spárování platby s přihláškou.
 • Přihlášením do Judo Academy vzniká automaticky přidružené členství v ČSJu (Českém svazu juda). Za toto členství je hrazen poplatek ve výši Kč 150,-/pololetí, který za přihlášeného člena Českému svazu juda uhradí Judo Academy.
 • Pracujeme s dětmi a jsme si toho vědomi, proto je zde naše Garance vrácení peněz v případě, že jste přihlášku uhradili a rozhodnete se po 1. tréninku v kurzu nepokračovat. V tomto případě bude nutné obratem kontaktovat kancelář Judo Academy na kontakt@judoprodeti.cz a přihlášku stornovat. Jiným způsobem přihlášku stornovat nelze. Pokud přihlášku řádně stornujete, peníze Vám vrátíme na číslo účtu, ze kterého byla úhrada poukázána.
 • Rádi bychom Vás ujistili, že tréninky, které by kvůli případným epidemiologickým opatřením neproběhly, nahradíme v následujícím pololetí.
 • Před začátkem 2. pololetí školního roku Vám bude doručena výzva k úhradě členského příspěvku za 2. pololetí, který je splatný do 15. 1. daného školního roku. Děti  na druhé pololetí znovu nepřihlašujte - připomínáme, že přihláška je platná na celý školní rok.

 • V případě neuhrazeného členského příspěvku Vám bude odeslána upomínka. Pokud ani na základě upomínky nebude příspěvek uhrazen, trenér není povinen Vaše dítě na trénink přijmout.
 

Před přihlášením se seznamte s následujícími informacemi:

Všeobecné podmínky členství v Judo Academy

Informace o zpracování osobních údajů

Souhlas se zpracováním fotografií

 

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz