Kroužky juda JAK PROBÍHÁ PŘIHLÁŠENÍ DO KROUŽKU

Informace k přihlášení na tréninky juda

K PŘIHLÁŠENÍ NYNÍ BUDEME NOVĚ VYUŽÍVAT REZERVAČNÍ SYSTÉM WEBOOKER.

 • Při kliknutí na záložku "REZERVAČNÍ SYSTÉM" budete přesměrováni na rezervační systém Webooker, který budeme od školního roku 2022/2023 pro registraci členů využívat.
 • Doporučujeme přihlášení na počítači, nikoliv na mobilním zařízení. Přihlašování přes mobilní telefon nemusí fungovat správně.
 • V záložce "KURZY A AKCE" v horní liště se dostanete na seznam všech lokalit, kde budeme letos trénovat. Zde pak pomocí filtrů můžete zúžit zobrazený výběr.
 • Při přihlášení nejprve založíte základní UŽIVATELSKÝ ÚČET pro správu sportovců. Zde vyplníte základní údaje o osobě spravující účet (u dětí mladších 18 let si registruje účet zákonný zástupce). Pod jednou registrací pak uvidíte všechny přihlášené děti, kroužky, víkendové akce, platby i faktury.
 • Prosím, věnujte pozornost správnému vyplnění formuláře - zejména kontaktním údajům a případným poznámkám ke zdravotnímu stavu. Tyto informace budeme používat pro další komunikaci s Vámi. Prosíme, abyste zejména e-mail a telefon zadali takový, na kterém jste skutečně k zastižení.
 • Možná již Webooker využíváte k registraci aktivit u jiné organizace. Pak není nutné zakládat nový uživatelský účet do systému Webooker. Systém Webooker Vás v tomto případě již zná a vy se přihlásíte do administrace judoacademy.webooker stejnými uživatelskými údaji.
 • Máte-li založený uživatelský účet - můžete v sekci MŮJ ÚČET nastavit STUDENTY (podle počtu judistů ve Vaší rodině to může být jedno dítě, více dětí, nebo třeba děti i rodiče).
 • Poté již můžete přihlašovat vybrané členy na konkrétní kurz. (Stejným způsobem můžete v budoucnosti přihlašovat studenty na víkendové akce, kempy či soustředění závodních týmů).
 • Máte-li založené studenty a vybraný konkrétní kurz, kliknete na tlačítko "REGISTROVAT NA KURZ". (Stejným způsobem můžete v budoucnosti přihlašovat studenty na víkendové akce, kempy či soustředění závodních týmů).
 • Přihlášením do kurzu přihlašujete studenta na celý školní rok 2022/2023, tedy na obě pololetí.  Cena uvedená při registraci do kurzu je tedy také za celý školní rok. Stejně jako v minulých letech je ale členský příspěvek splatný za každé z pololetí zvlášť. Při objednávce kurzu tedy platíte nejprve částku ve výši 50 % za 1. pololetí (září - leden), v lednu následujícího roku pak obdržíte výzvu k úhradě doplatku zbylé částky (50 %) za 2. pololetí (únor - červen).
 • Na základě vyplněné a odeslané přihlášky Vám na Vámi zadaný e-mail bude zasláno potvrzení registrace ke členství včetně platebních údajů k úhradě členského příspěvku za aktuální pololetí se splatností 14 dnů. Neplatíte tedy hned celou částku za kurz, nýbrž  jen platbu za 1. pololetí školního roku. V sekci MŮJ ÚČET můžete sledovat záložku K ÚHRADĚ - kde se zobrazí seznam objednaných aktivit a stav úhrad.
 • Pokud přihlašujete dítě více než na 1 trénink týdně, je nutné dítě na každý z tréninků přihlásit samostatně. Systém vždy načte plnou cenu. Při registraci na druhý a další trénink, proto prosím, před odesláním přihlášky zadejte do poznámky zprávu "SLEVA 2. TRÉNINK" a vyčkejte než Vám cenu manuálně snížíme (sleva 40 %). Poté obdržíte upravený předpis k úhradě.
 • Členství vzniká v okamžiku přijetí platby členského příspěvku. Potvrzení o přijetí platby, Vám bude doručeno na uvedený kontaktní e-mail v okamžiku spárování platby s přihláškou.
 • Přihlášením do Judo Academy vzniká automaticky přidružené členství v ČSJu (Českém svazu juda). Za toto členství je hrazen poplatek ve výši Kč 150,-/pololetí, který za přihlášeného člena Českému svazu juda uhradí Judo Academy.
 • Pracujeme s dětmi a jsme si toho vědomi, proto je zde naše Garance vrácení peněz v případě, že jste přihlášku uhradili a rozhodnete se po 1. tréninku v kurzu nepokračovat. V tomto případě bude nutné obratem kontaktovat kancelář Judo Academy na kontakt@judoprodeti.cz a přihlášku stornovat. Jiným způsobem přihlášku stornovat nelze. Pokud přihlášku řádně stornujete, peníze Vám vrátíme na číslo účtu, ze kterého byla úhrada poukázána.
 • Rádi bychom Vás ujistili, že tréninky, které by kvůli případným epidemiologickým opatřením neproběhly, nahradíme v následujícím pololetí.
 • Před začátkem 2. pololetí školního roku Vám bude doručena výzva k úhradě členského příspěvku za 2. pololetí, který je splatný do 15. 1. 2023. Děti znovu nepřihlašujte - připomínáme, že přihláška je platná na celý školní rok.

 • V případě neuhrazeného členského příspěvku Vám bude odeslána upomínka. Pokud ani na základě upomínky nebude příspěvek uhrazen, trenér není povinen Vaše dítě na trénink přijmout.
 

Před přihlášením se seznamte s následujícími informacemi:

Všeobecné podmínky členství v Judo Academy

Informace o zpracování osobních údajů

Souhlas se zpracováním fotografií

 

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz