Judo Academy NOVINKA - JUDO BUDDY

NOVINKA - JUDO BUDDY

NOVINKA - JUDO BUDDY

Vážení rodiče, mílí judisté,

rádi bychom Vám doporučili skvělou pomůcku na cvičení doma i v tělocvičně JUDO BUDDY.

 

VIDEO Z HOLANDSKA:                                       REPREZENTANT DAN POCHOP DOPORUČUJE: 

    

 

Co je JUDO BUDDY?

JUDO BUDDY je parťák v kimonu plněný dutým vláknem, který slouží mladým judistům na procvičování technik juda v domácím prostředí. V tělocvičně je skvělou pomůckou pro nácvik technik i pro kondiční cvičení. Pokud je judista ve skupině lichý, cvičí s JUDO BUDDY.

K dispozici je ve 4 velikostech, a to 120 cm, 140 cm, 160 cm a 180 cm, s hmotností od 2 – 5 kg.

SLOVO ŠÉFTRENÉRA

 

JUDO BUDDY pomáhá dětem

JUDO BUDDY se stane tvým UKE, trénink s ním je vždy zábavný a smysluplný. Děti si samy doma mohou opakovat naučené techniky, a i v současné covidové době se díky našim on-line tréninkům dokážou připravit na zkoušky na 6/5, 5, 5/4 kyu. Závodníci mohou trénovat uchi komi i nagi komi a, až jednou začnou opět závody, budou mít před ostatními náskok.

 

On-line tréninky a výuková videa s JUDO BUDDY

Od 1. února 2021 vysílá www.judobuddy.cz on-line tréninky zaměřené na přípravu na zkoušky na vyšší pásy. Každý, kdo si koupí JUDO BUDDY, obdrží ZDARMA odkaz na tyto on-line kurzy.

1. osmitýdenní kurz poběží od 1. 2. – 24. 3. 2021, 2. osmitýdenní kurz je naplánován na 29. 3. – 24. 5. 2021. Na webu www.judobuddy.cz nabízíme i další výuková videa nejen pro začátečníky, ale také videa zaměřená na kondiční cvičení s JUDO BUDDY pro pokročilejší judisty.

Trénuj na plno s JUDO BUDDY A ZLEPŠUJ SE!

 

SLEVOVÝ kód JUDO BUDDY

Slevový kód obdržíte od svého trenéra nebo svého klubu. Díky slevovému kódu máte na veškeré zboží na www.judobuddy.cz slevu 5 %. Při objednání JUDO BUDDY kromě slevy 5 % dostane zdarma odkaz na výuková videa v hodnotě 199 Kč a přístupové heslo k online tréninkům JUDO BUDDY zaměřené na přípravu na zkoušky na vyšší pásy.

SLEVOVÝ KÓD si vyžádejte u svého trenéra nebo na info@judobuddy.cz

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz