Rozpis náhradních tréninků za termíny nerealizované v důsledku vládních restrikcí

Aktuálně máme potvrzeno pět lokalit, kde máme možnost realizovat náhradní tréninky juda. Abychom mohli regulovat kapacitu příchozích dětí na trénink, využíváme níže uvedeného systému rezervací. 

Prosím věnujte také pozornost následujícím dokumentům. Na každý trénink budeme požadovat prohlášení o bezinfekčnosti. Zároveň jsme nuceni zavést speciální hygienická opatření. Pro bezkontaktní předání potvrzení o bezinfekčnosti, prosím, využijte e-mailovou adresu:  covid@judoprodeti.cz

Prohlášení o bezinfekčnosti

Využijte těchto tréninků, dle Vašich možností, avšak s rozvahou, aby jste je nerušili a nebránili tak dalším zájemcům tréninky využít. Děkujeme za pochopení. Počty náhradních tréninků budeme přidávat a přizpůsobovat Vašemu zájmu. Cílem je přivést děti zpět na tatami. Náhradní tréninky plánujeme až do konce srpna 2020 s přihlédnutím k aktuálním nařízením vlády. Na tyto tréninky bude nutné se vždy přihlásit. 

Výběrem lokality v rozvrhu zobrazíte kalendář dostupných tréninků pro dané místo. Rezervaci provedete snadno, přímo kliknutím na vybraný trénink.

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz