Judo Academy ÚSPĚŠNÁ ÚČAST JUDO ACADEMY NA CELOREPUBLIKOVÉM ŠAMPIONÁTU

ÚSPĚŠNÁ ÚČAST JUDO ACADEMY NA CELOREPUBLIKOVÉM ŠAMPIONÁTU

ÚSPĚŠNÁ ÚČAST JUDO ACADEMY NA CELOREPUBLIKOVÉM ŠAMPIONÁTU

Skvělého výsledku dosáhli závodníci Judo Academy na Mistrovství ČR U16 a Přeboru ČR U14. Celkem z Ostravy odváží 9 medailí. 

VÍTKOVICE Aréna hostila domácí turnajový vrchol sezóny pro kategorie starších žáků (U14) a mladšího dorostu (U16). V Ostravě se představili nejlepší závodníci těchto kategorií u nás.

V sobotu byli na programu starší žáci. Z pohledu Judo Academy nejlepšího umístění dosáhli Ondřej Sklenář a Theo Flusser, kteří se probojovali až do finále, z něho odešli se stříbrnou medailí. Bronzovou medaili tento soutěžní den vybojoval Matěj Víšek. 

V neděli se pozornost upnula na mladší dorostence. A tady se tedy dařilo! Titulem mistra/mistryně republiky se nově může pyšnit Amálie Omáčková, Martin Truhlář a Mikuláš Richter. Posledně dva jmenovaní jsou novými posilami Judo Academy, které jsme v poslední době přivítali z SK Tori Judo Brno. Obrovské poděkování patří zakladateli a trenérovi tohoto klubu Lukáši Hořtovi, jehož energie a ,,zapálení" umožnili vyrůst těmto dvěma mladým talentovaným judistům. 

Do finále se probojoval v U16 i Vojtěch Klimeš, který svedl souboj o zlato s právě zmiňovaným Mikulášem Richter. Vojta přes vleklé zdravotní potíže se zadním stehenním svalem podal kvalitní výkon a vybojoval stříbro. 

Medailové žně druhý soutěžní den pak zakončila děvčata Lucie Poklopová a Tereza Čermáková, která berou bronz.

Fotogalerie z velmi úspěšného víkendu níže.. 

Hodnocení trenéra U14 Radka Dobiáše: ,,Chtěl bych moc poděkovat za parádní zážitek, který mi naši závodníci připravili na uplynulém šampionátu. V sobotu, při turnaji kategorie U14, jsem viděl spoustu kvalitních výkonů a dobře odvedených zápasů. Utvrdil jsem se, že trenérsky jdeme správnou cestou. Také chci poděkovat všem trenérům Judo Academy, kteří dali závodníkům potřebné základy, na kterých teď můžeme stavět. V poslední řadě chci poděkovat rodičům za podporu svých dětí. Bez vás by to nešlo!"

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz