Judo Academy NA ČP NOVÝ BYDŽOV JUDO ACADEMY VYBOJOVALO 13 MEDAILÍ

NA ČP NOVÝ BYDŽOV JUDO ACADEMY VYBOJOVALO 13 MEDAILÍ

Další hojný turnajový víkend se odehrál v Novém Bydžově, který hostil Český pohár. Judo Academy získalo celkem 13 medailí.

Turnaje se zúčastnily celkem čtyři věkové kategorie.

V U11 bylo dosaženo nejvyššího počtu získaných cenných kovů. Celkem tři stříbrnné a tři bronzové medaile.

V U13 rovněž na 2. místě se umístili Jan Kučera a Matěj Víšek.

Ve starších žácích (U15) stříbro vybojoval Oskar Daněk, bronzovou medaili odváží Amálie Omáčková a Tobiáš Šanovec.

Mezi nejstaršími se nejlépe umístili David Pobuda a Matěj Blín, oba na turnaji vybojovali bronzovou medaili.

Trenér: Felix Čapek: ,,Velké díky patří určitě všem sportovcům z judo Academy Praha, kteří se zúčastnili závodů v Novém Bydžově. Na těžkém turnaji se nám podařilo získat několik cenných kovů a spoustu zkušeností."

Trenér Radek Dobiáš: ,,Dva velmi náročné dny čekaly naše závodníky na turnaji v Novém Bydžově. Turnaj uspořádaný velkolepě v hokejové hale se v odpoledních hodinách proměnil v sauničku, kde teplota dosahovala okolo příjemných 30 stupňů. Někteří závodníci se s tím popasovali lépe, někteří hůře. Za oba dva dny Judo Academy nasbíralo 13 medailí, z toho 6 stříbrných a 7 bronzových. Někomu chyběly síly, někomu štěstíčko, každopádně na zlato jsme dosáhnout nedokázali. Teď je potřeba vše vstřebat, odpočinout si a přes léto zamakat, ať na podzim opět bojujeme o nejvyšší příčky."