LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SVATÁ KATEŘINA 2019

  

Určeno pro děti od 7 let, pro velký zájem přibíráme i začátečníky. Podmínkou je vlastní kimono.

Nevíte, co vaše děti na judistickém soustředění čeká? Tak si jednoduše představte nádhernou přírodu, super koupání, spoustu zmrzliny, jízdu na paddleboardu, jízdu na čtyřkolce, slaňování, slackline, trampolíny, výlety pro starší děti na Sněžku či Černou horu, bojovku, přespání v lese (pro závodníky), atletické disciplíny, parkour, spartan race, judo turnaj, zkoušky na vyšší pásy. A hlavně skvělou partu dětí a závodníků pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!

Místo konání: Rekreační středisko Svatá Kateřina, Chotěvice, cca 135 km od Prahy Mapa zde

Turnus
 Datum konání
  Vlastní doprava
  Autobus
Termín I.  29.06. - 06.07.2019   Kč 4.750,-   Kč 5.300,-
Termín II.  06.07. - 13.07.2019   Kč 4.750,-   Kč 5.300,-
Termín I.+II.  29.06. - 13.07.2019   Kč 9.000,-   Kč 9.550,-

Přihlášení zdeLetáček zde 

Uvedené ceny jsou za osobu, včetně DPH. Pro uplatnění sourozenecké slevy je nutné vyplnit k oběma přihláškám jméno přihlášeného sourozence. Částka pak bude automaticky ponížena každému z nich o Kč 75,-.

Při úhradě do 31.03.2019 sleva Kč 100,- z výše uvedených cen. 

Po objednávce obdržíte automaticky generované potvrzení objednávky včetně platebního předpisu.

Pro uplatnění dalších slev je nutné při objednávce uvést slevový kód, cena Vám následně bude upravena manuálně.

 

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY:

 • splatnost objednávek do 30.04.2019
 • zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: andrea@judoprodeti.cz
 • zrušení do 31.05.2019 bez poplatku
 • při zrušení od 01.06.2019 je aplikován stornopoplatek 50% z ceny objednávky
 • Doporučujeme zajistit dětem připojištění storna u některé z pojišťoven.
 • Vzhledem k tomu, že se jedná o dobrovolnou sportovní aktivitu, doporučujeme vlastní pojistku pro případ úrazu či zdravotních komplikací v průběhu soustředění. Rodičům dáváme ke zvážení rovněž možnost pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dětmi (např. na vybavení, věcech jiných dětí atp.)

CENA ZAHRNUJE:

 • ubytování v chatkách či na ubytovně v hlavní budově
 • stravovací a pitný režim
 • péči profesionálních trenérů
 • doplňkové aktivity (sportovní aktivity, táborové hry, výlety, koupání)
 • judo turnaj
 • možnost doučování techniky s bývalými reprezentanty ČR + možnost zkoušek na vyšší pás

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Rekreační areál se nachází na krásném klidném místě uprostřed lesů mezi Dvorem Králové a Hostinným. Areál, který je po celou dobu našeho pobytu k dispozici pouze pro děti z Judo Academy, nabízí ubytování v pokojích v hlavní budově a dále v samostatných chatkách. V hlavní budově je situována jídelna, kde se děti stravují a také kiosek, kde je možné zakoupit drobné občerstvení a nápoje.

V areálu je překrásný rybník na koupání, hřiště na beach volejbal a také dvě klubovny, které využíváme především při nepříznivém počasí.

Judo tréninky probíhají na tatami ve velkém stanu (144 m²) a v klubovně (60 m²).

UBYTOVÁNÍ: Děti jsou ubytované ve 3 - 6 lůžkových chatkách, nebo v 6 lůžkových pokojích v hlavní budově. Jedná se o jednoduché pokoje s postelemi či palandami. Polštáře, přikrývky a lůžkoviny jsou zajištěny. Ručníky a osušky nejsou v ceně – děti si povezou vlastní.

Pokoje ani chatky nemají vlastní sociální zařízení. Děti využívají společné koupelny, sprchy a toalety.

STRAVOVÁNÍ: Stravování je zajištěno 5x denně. Snídaně, svačina, teplý oběd, svačina, večeře a pitný režim po celý den. Pro hladovce je po celý den k dispozici něco k zakousnutí v jídelně.

V případě dietních omezení a potravinových alergií, prosím, uveďte poznámku již při objednávce.

DOPRAVA: Objednáváme autobus pro společnou cestu z Prahy, ale je samozřejmě možnost využít dopravy individuální. Upozorňujeme, že z organizačně-technických důvodů je možné objednat dopravu autobusem pouze na obě cesty. V případě zájmu pouze o cestu tam nebo pouze zpět, bohužel není možné cenu upravit. Vzhledem k malé kapacitě budeme muset uzávěrku míst do autobusu uskutečnit pravděpodobně ještě před ukončením samotných přihlášek na tábor.

Odjíždět na soustředění budeme v 08:00 hod. z Prahy, metro „A“ – Strašnická, příjezd tamtéž mezi 11:00 a 13:00 hod. Na cestu doporučujeme dětem přibalit malou svačinku a pití (oběd již bude zajištěn na místě). Pokud dítě trpí nevolností, doporučujeme před odjezdem podat Kinedryl, přibalit vhodný pytlík a informovat technický doprovod u odjezdu.

Při individuální dopravě příjezd na místo v 11:00 hod., odjezd v 09.00 hod.

Soustředění je bez mobilů a tabletů!

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlášení je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný email a telefon, na které je směřována další komunikace vč. potvrzení objednávky.

Po odeslání objednávky Vám na uvedený email bude doručeno potvrzení s rekapitulací objednávky a platebním předpisem pro úhradu soustředění. Prosím věnujte pozornost i Vašemu platebnímu příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do textu celé jméno dítěte.

ORGANIZAČNÍ DETAILY:

Uzávěrka objednávek je 31.05.2019. Autobusová doprava má omezenou kapacitu. Po obsazení sedadel bude na dopravu vyhlášen stop stav. Rozložení na ubytování a dopravu bude připravováno bezprostředně po uzávěrce. Případné požadavky uvádějte do objednávky, nebo do data uzávěrky přihlášek.

DOKUMENTY, KTERÉ O VÁS BUDEME VYBÍRAT PŘI PŘEDÁNÍ DĚTI:

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz