Akce Letní soustředění Kácov 2023

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV 2023

  

Soustředění je určeno pro děti od 7 let ročníky 2016 a starší. Není vhodné pro úplné začátečníky.

Představte si super týden na táboře uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Koupání, slaňování, lanový park, slackline, výlety, bojovka, přespání v lese (pro závodníky), atletické disciplíny, parkour, spartan race, samozřejmě 2x denně trénink juda na tatami, judo turnaje... 

A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!

Soustředění je bez mobilů a tabletů!

 

Místo konání: Sporthotel Kácov, Kácov 307, 285 09 Kácov, cca 50 km od Prahy Mapa zde

 TERMÍN AKCE
DOPRAVA CENA PŘIHLÁŠENÍ
 01.07. - 09.07.2023 vlastním automobilem Kč 10.800,-
autobusová doprava Kč 11.500,-
 
CENA ZAHRNUJE:
 • ubytování v chatkách
 • stravovací a pitný režim
 • péči profesionálních trenérů (1 - 3x denně trénink na tatami)
 • doplňkové aktivity (sportovní aktivity, táborové hry, výlety, koupání)
 • judo turnaj
 • možnost doučování techniky s bývalými reprezentanty ČR
 • u autobusové dopravy přepravu Praha - Kácov - Praha

      

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Sportovně-rekreační areál se nachází v klidném prostředí nad údolím řeky Sázavy. Areál nabízí množství venkovních sportovišť a prostoru k vyžití na čerstvém vzduchu. V areálu je k dispozici venkovní bazén, venkovní kurty, krytý prostor pro tatami, lanový park a řada dalších aktivit.

Tréninky budou probíhat na tatami ve velkém stanu či v kryté hale.

 

UBYTOVÁNÍ: Děti jsou ubytované v táborových chatičkách s palandami po čtyřech osobách. Na chatkách je zajištěno prostěradlo a povlečený polštář. Přikrývky nejsou k dispozici - děti si povezou vlastní spacák + ručníky a osušky. Využívat budeme společné koupelny, sprchy a toalety.

 

STRAVOVÁNÍ: Pitný režim a zdravé stravování vhodné pro děti je zajištěno 5x denně. Jídelníčky jsou konzultovány se specialistou na stravování dětí. V případě dietních omezení a potravinových alergií, prosím, uveďte poznámku již při objednávce.

 

DOPRAVA: 

Děti můžete dopravit po vlastní ose, nicméně na základě předběžného průzkumu vypravíme také autobus pro společnou přepravu z Prahy (odjezd/příjezd pravděpodobně metro "C" - Roztyly).

Upozorňujeme, že z organizačně-technických důvodů je možné objednat dopravu autobusem pouze na obě cesty. V případě zájmu pouze o cestu tam nebo pouze zpět, bohužel není možné cenu upravit. Kapacita je omezena!

Odjíždět na soustředění budeme autobusem 01.07.2023 po poledni, vracet se budeme 09.07.2023 během dopoledne. Na cestu doporučujeme dětem přibalit svačinu a pití - stravování bude začínat večeří v den příjezdu. Pokud dítě trpí nevolností, doporučujeme před odjezdem podat Kinedryl, přibalit vhodný pytlík a informovat technický doprovod u odjezdu.

Při individuální dopravě příjezd na místo 01.07.2023 po poledni, odjezd 09.07.2023 po snídani.

Přesné časy budou upřesněny před odjezdem.

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlášení je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný e-mail a telefon, na které je směřována další komunikace včetně potvrzení objednávky a dalších instrukcí k odjezdu.

Po odeslání objednávky Vám na uvedený e-mail bude doručeno potvrzení s rekapitulací objednávky a platebním předpisem pro úhradu soustředění. Prosím věnujte pozornost i zadání Vašeho platebního příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do zprávy pro příjemce celé jméno dítěte.

 
ORGANIZAČNÍ DETAILY:

Uzávěrka objednávek je 31.05.2023 nebo v okamžiku naplnění kapacity. Autobusová doprava má omezenou kapacitu. Po obsazení sedadel bude na dopravu vyhlášen stop stav. Rozložení na ubytování a dopravu bude připravováno bezprostředně po uzávěrce. Případné požadavky na ubytování s kamarády uvádějte do objednávky, nebo nejpozději do data uzávěrky přihlášek na kontakt@judoprodeti.cz, pokusíme se vyhovět.

Prosím vysvětlete dětem, že ke včasným požadavkům se budeme snažit přihlížet, ale jsme omezeni rozložením lůžek, věkovým složením a pohlavím přihlášených dětí. Ubytování je v naší režii a na místě žádné přesuny v rámci ubytování dělat nebudeme. Děkujeme za pochopení a dostatečné vysvětlení Vašim ratolestem.

DOKUMENTY, KTERÉ OD VÁS BUDEME VYBÍRAT PŘI PŘEDÁNÍ DĚTI:
 

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY:

 • splatnost objednávek je 7 dní od registrace 50 % z cílové částky, doplatek zbylých 50 % pak do konce května.
 • zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: kontakt@judoprodeti.cz
 • zrušení do 31.04.2023 bez stornopoplatku
 • při zrušení od 01.05.2023 do 31.05.2023 je aplikován stornopoplatek 50 % z ceny objednávky
 • při zrušení 01.06.2023 a později stornopoplatek již 100 % z ceny objednávky
 • Doporučujeme zvážit připojištění storna u některé z pojišťoven (většinou je potřeba uzavřít v den úhrady soustředění - informujte se u své pojišťovny)
 • Vzhledem k tomu, že se jedná o dobrovolnou sportovní aktivitu, doporučujeme vlastní pojistku pro případ úrazu či zdravotních komplikací v průběhu soustředění. Rodičům dáváme ke zvážení rovněž možnost pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dětmi (např. na vybavení, věcech jiných dětí atp.)

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz