Judo Academy LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV 2023

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV 2023

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV 2023

Od 1. do 9. července 2023 proběhlo Letní soustředění Judo Academy ve Sporthotehotelu Kácov ve Středních Čechách.

Do Kácíova jsme se na začátku prázdnin vydali již poněkolikáté. Nádherné prostory tohoto multifunkčního resortu nabízí široké sportovní vyžití, přilehlou přírodu i možnosti výletování.

Soustředění se letos zúčastnilo 153 členů Judo Academy, kteří byli rozděleni do 8 skupin podle dané výkonosti a věku. Ke každé skupině byli přiřazeni 2 trenéři, kteří měli na starost cca 20 dětí.

Bohatý program nabídl kromě juda velké množství dalších aktivit. Z těch očekávaných to bylo sjíždění Sázavy na kánoích, výlety do přírody, míčové hry, airsoft, běžecko-dovednostní závod Slavian race, bazén, opalování, táboráky, diskotéky, lanový park, horolezecká stěna, atd.

Na Kácov letos opět zavítali reprezentanti Daniel Pochop a Filip Ivanka, tentokrát však s nimi přijela i Anna Skalská. Ve dvou tréninkových jednotkách inspirovali děti svým pojetím technik a ukázkou vybraných chvatů v postoji i na zemi. 

Novinkou na Kácově byl turnaj: TECHNIKA CUP, který je inspirován soutěží KYU CUP 2023. Na něm předvedly skupiny 3-8 techniky a dovednosti dle svého aktuálního kyu (pásu). Nakonec soustředění byli vyhlášení nejúspěšnější závodníci. 

Stejně tak se dostalo i na slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků běžecko-dovednostního turnaje Slavian race.

O zdravé cvičení, komplexní pohybovou průpravu a regeneraci dětí se postaral opět náš skvělý fyzioterapeut Radek Plašil. 

Novinkou bylo rovněž zařazení jógy, kterou děti provázela Anička Nováková.

Živé přenosy přímo z Kácova nabídl tradičně Dominik Černoch alias Hoggy. 

Zrovna tak bylo na konec každého dne reportováno formou fotogalerií a zveřejnění programu na našich sociálních sítích: facebooku a instagramu.

Pro detailnější info, navštivte tyto naše sociální sítě:

- facebook: @Judo Academy

- instagram: @judoacademypraha

Níže ve fotogalerii 50 vybraných fotografií z Kácova..

Od

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz