Informace o turnajích a evidenční kartě ČSJu pro rok 2021

Zájemci o závodní judo se mohou s našimi trenéry zúčastňovat řady turnajů po celé ČR. Zkušenější pak i v zahraničí. Cílem malých judistů nemá být výsledek, ale získání zkušeností. Naučit se všemu, co dobrý judista musí na turnajích zvládnout: sebeovládání, trpělivost, bojovnost, motivace, úcta k soupeři, umět přijmout prohru, ponaučit se z chyb, naučit se vítězit.

Pro začátečníky doporučujeme nejdříve účast na našich klubových turnajích (v rámci judovíkendů) a pak teprve, po konzultaci se svým trenérem, na oficiálních turnajích Českého svazu juda, kde, již je zapotřebí evidenční kartička ČSJu.Info k účasti na turnajích:

Přihlásit na turnaj se můžete u Jiřího Vaňka, SMS 605 502 076 pokud nebude v bližších informacích v kalendáři uvedeno jinak, nejpozději týden před turnajem!!! Je nutné mít zaplacený evidenční poplatek Českému svazu juda pro rok 2021.


Po uhrazení poplatku:

  • můžete startovat na oficiálních turnajích
  • máte oficiálně uznané pásy technické vyspělosti uvedené v evidenci ČSJu

Poplatek:
  • evidenční poplatek ............................. Kč 300,- (od roku 2020 je poplatek jednotný bez ohledu na ročník narození a je zahrnutý v ceně členského příspěvku)
  • zapsání technického stupně ............... Kč  30,-

Příslušný evidenční poplatek, prosíme, uhradit na účet č. 202299856/0600, VS: vaše tel. č., do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno a oddíl, který dítě navštěvuje (ZŠ). 

Zároveň s platbou, prosím, zašlete e-mail na kontakt@judoprodeti.cz, do předmětu uveďte "EVIDENCE ČSJU", do textu uveďte celé jméno dítěte, oddíl/kroužek, který dítě navštěvuje, aktuální barvu pásku a zašlete aktuální fotografii dítěte ve formátu *.jpg - ideálně formát průkazové fotografie (myslete na to, že foto bude na evidenční kartě dítěte, kterou se bude prokazovat).

Po registraci v evidenci ČSJu, pak obdržíte evidenční kartičku e-mailem.Na každém turnaji si účastník platí startovné: 100 Kč až 300 Kč


Doprava na turnaje:
 Pokud nebude uvedeno jinak, je doprava individuální.

 

Rozpis turnajů
 

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz