Judo Academy Evidenční poplatek ČSJu pro rok 2019

Evidenční poplatek ČSJu pro rok 2019

Evidenční poplatek ČSJu pro rok 2019

Informace o turnajích a evidenční kartě ČSJu pro rok 2019

Zájemci o závodní judo se mohou s našimi trenéry zúčastňovat řady turnajů po celé ČR. Zkušenější pak i v zahraničí. Cílem malých judistů nemá být výsledek, ale získání zkušeností. Naučit se všemu, co dobrý judista musí na turnajích zvládnout: sebeovládání, trpělivost, bojovnost, motivace, úcta k soupeři, umět přijmout prohru, ponaučit se z chyb, naučit se vítězit.

Pro začátečníky doporučujeme nejdříve účast na našich klubových turnajích (v rámci judovíkendů) a pak teprve, po konzultaci se svým trenérem, na oficiálních turnajích Českého svazu juda, kde, již je zapotřebí evidenční kartička ČSJu.Info k účasti na turnajích:

Přihlásit na turnaj se můžete u Davida Dubského, SMS 604 927 362

pokud nebude v bližších informacích uvedeno jinak, nejpozději týden před turnajem!!! Je potřeba mít zaplacený evidenční poplatek Českému svazu juda pro rok 2019.


Po uhrazení poplatku:

  • můžete startovat na oficiálních turnajích
  • máte oficiálně uznané pásy technické vyspělosti uvedené v evidenci ČSJu

Poplatky:

  • pro ročníky 2009 a mladší............100,- Kč (ev. poplatek)  + 30,- Kč  (manipulační poplatek k zapsání technického stupně - pásu)
  • pro ročníky 2008 a starší..............300,- Kč + 30,- Kč

Příslušný evidenční poplatek, prosíme, uhradit na účet č. 202299856/0600, VS: Vaše tel.č., do zprávy pro příjemce uveďte jméno a oddíl (ZŠ). 

Hned poté pošlete email na moteffova@gmail.com , kde uveďte heslo: ,,evidence", jméno dítěte, váš oddíl (kroužek), ,,barvu pásku", aktuální fotografii dítěte (pokud je ta stávající fotografie starší než dva roky). Evidenční kartičku pak na požádání obdržíte emailem.Na každém turnaji si účastník platí startovné: 100,- Kč až 300,- Kč


Doprava na turnaje:
 Pokud nebude uvedeno jinak, je doprava individuální.

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz