Judo Academy DO KDY BUDEME V JEDNOTLIVÝCH LOKALITÁCH VE 2. POLOLETÍ TRÉNOVAT

DO KDY BUDEME V JEDNOTLIVÝCH LOKALITÁCH VE 2. POLOLETÍ TRÉNOVAT

DO KDY BUDEME V JEDNOTLIVÝCH LOKALITÁCH VE 2. POLOLETÍ TRÉNOVAT

Níže uvádíme abecední seznam našich lokalit s termíny posledních plánovaných tréninků ve 2. pololetí 2021/2022.

V lokalitách, kde trénujeme více dní v týdnu, je uvedeno datum ke každému dni v týdnu zvlášť.

LOKALITA Datum konce lekce
Barrandov II. FZŠ pátek 27. květen 2022
Barrandov II. FZŠ středa 8. červen 2022
Benjaminek MŠ pondělí 30. květen 2022
Bítovská ZŠ pátek 3. červen 2022
Bítovská ZŠ středa 8. červen 2022
Brdičkova FZŠ čtvrtek 16. červen 2022
Brdičkova FZŠ úterý 24. květen 2022
Brigádníků ZŠ středa 25. květen 2022
Břečťanová ZŠ pondělí 30. květen 2022
Burešova ZŠ pátek 17. červen 2022
Černošice úterý 31. květen 2022
Černošice čtvrtek 2. červen 2022
Dino school čtvrtek 2. červen 2022
Dolní Břežany JA čtvrtek 9. červen 2022
Dolní Břežany JA úterý 14. červen 2022
Fit Ateliér pátek 27. květen 2022
Fit Ateliér středa 25. květen 2022
Fit2B Krakov pátek 27. květen 2022
Fit2B Krakov úterý 24. květen 2022
Fitness Action úterý 7. červen 2022
Fitness Victory  - Nusle čtvrtek 26. květen 2022
Fitness Victory-  Záběhlice úterý 24. květen 2022
FitPuls Březiněves středa 15. červen 2022
FitPuls Březiněves pondělí 13. červen 2022
Folimanka středa 22. červen 2022
Foxíkova MŠ Břevnov středa 1. červen 2022
Fryčovická ZŠ pátek 27. květen 2022
Fryčovická ZŠ středa 1. červen 2022
Gym Pohni s  Lety úterý 7. červen 2022
Gym Pohni s  Lety čtvrtek 2. červen 2022
Háje pátek 3. června 2022
Háje závodní skupiny A,B,C,D pátek 26. června 2022
Hector čtvrtek 2. červen 2022
Hector pondělí 23. květen 2022
Hloubětínská ZŠ středa 25. květen 2022
Horáčkova ZŠ čtvrtek 26. květen 2022
Hornomlýnská MŠ středa 25. květen 2022
Hostivice pátek 17. červen 2022
Hostivice JA čtvrtek 9. červen 2022
Hostivice JA středa 8. červen 2022
Hostivice JA pondělí 6. červen 2022
Chabařovická ZŠ čtvrtek 26. květen 2022
J. Gutha-Jarkovského ZŠ pondělí 6. červen 2022
Jeremi Sport pondělí 30. květen 2022
Jílovská ZŠ středa 1. červen 2022
Jílovská ZŠ pondělí 30. květen 2022
Jižní ZŠ pátek 3. červen 2022
Klánovice středa 1. červen 2022
Klánovice JA pátek 10. červen 2022
Klánovice JA pondělí 30. květen 2022
Křimická ZŠ čtvrtek 2. červen 2022
Křimická ZŠ pondělí 30. květen 2022
Litvínovská  úterý 28. červen 2022
Mendelova JA babyjudo 

 čtvrtek 2. červen 2022

úterý 31. květen 2022

Mendelova JA

judo od 16:45/17:00 - 19:00

úterý 21. červen 2022

čtvrtek 23. červen 2022

Mikoláše Alše ZŠ úterý 24. květen 2022
Milíčov JA středa 1. červen 2022
Montessori Pravoúhlá MŠ pondělí 30. květen 2022
Muška MŠ čtvrtek 9. červen 2022
Myslinka JA neděle 26. červen 2022
Myslinka JA čtvrtek 23. červen 2022
Na Beránku ZŠ středa 1. červen 2022
Na Beránku ZŠ pondělí 30. květen 2022
Na Fialce úterý 24. květen 2022
Na Chodovci MŠ čtvrtek 2. červen 2022
Na Chodovci MŠ úterý 31. květen 2022
Na Chodovci ZŠ úterý 31. květen 2022
Na Líše ZŠ čtvrtek 26. květen 2022
Na Planině ZŠ středa 1. červen 2022
Nad Vodovodem ZŠ pátek 17. červen 2022
Nad Vodovodem ZŠ středa 1. červen 2022
Nám. Jiřího z Poděbrad ZŠ pátek 10. červen 2022
Nám. Svobody ZŠ pátek 3. červen 2022
Nám. Svobody ZŠ pondělí 30. květen 2022
Ohradní ZŠ čtvrtek 9. červen 2022
Otokara Chlupa pondělí 6. červen 2022
Petřiny ZŠ úterý 21. červen 2022
Pod Žvahovem ZŠ pátek 27. květen 2022
Radotín ZŠ středa 1. červen 2022
Radotín ZŠ pondělí 30. květen 2022
Řeporyje ZŠ pátek 3. červen 2022
Řeporyje ZŠ úterý 7. červen 2022
Sázavská ZŠ pátek 10. červen 2022
Sázavská ZŠ pondělí 30. květen 2022
Slapy JA čtvrtek 9. červen 2022
Slapy JA pondělí 6. červen 2022
Sportovní akademie P&M neděle 5. červen 2022
Squash sport Čimice středa 1. červen 2022
Squash sport Čimice pondělí 30. květen 2022
Suchdol sokolovna úterý 24. květen 2022
Světice ZŠ úterý 24. květen 2022
Šeberov ZŠ čtvrtek 26. květen 2022
Šimanovská ZŠ pátek 3. červen 2022
Šimanovská ZŠ středa 1. červen 2022
Školní ZŠ čtvrtek 9. červen 2022
Školní ZŠ pondělí 6. červen 2022
Trojská ZŠ úterý 31. květen 2022
Tupolevova ZŠ středa 25. květen 2022
Uhelný trh ZŠ čtvrtek 9. červen 2022
V Rybníčkách ZŠ středa 25. květen 2022
Veronské náměstí ZŠ středa 25. květen 2022
Vinoř pátek 10. červen 2022
Vojtěšská ZŠ pondělí 30. květen 2022
Weberova ZŠ úterý 7. červen 2022
Wonderland Academy ZŠ čtvrtek 2. červen 2022
Wonderland Hrnčíře MŠ čtvrtek 26. květen 2022
Zahrada KC středa 1. červen 2022
Zahrada KC pondělí 30. květen 2022

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz