Judo Academy David Dudy je seniorským mistrem ČR

David Dudy je seniorským mistrem ČR

David Dudy je seniorským mistrem ČR

Skvělého výsledku dosáhl na republikovém šampionátu seniorů závodník Judo Academy David Dudy. Ve váze do 100 kg triumfoval.

Davidova cesta turnajem začala v roli prvně nasazeného. Hned na úvod dokázal projít přes Petra Peška z Judo Strakonice, následoval souboj v semifinále s dorosteneckým reprezentantem Šimonem Fulnečkem z USK Judo Ostrava. I zde se David radoval z vítězství a zajistil si tak účast ve finále. 

V něm za skvělé atmosféry, doprovodu světel a hudby, nastoupil proti Radimu Knápkovi z USK Praha. Proti zkušenému závodníkovi působil sebevědomějším dojmem, dokázal se prosadit ve svém úchopu a tvořit. Utkání však dospělo do golden score, kde po pár minutách David rozhodl na IPPPON! Konec, zlatá medaile a titul mistra republiky byl doma!

Druhou medailistkou z našeho oddílu se na MČR stala Simona Živčáková ve váhové kategorii žen do 78 kg. I ta předvedla na šampionátu bojovný výkon a jedno vítězství ji zajistilo cenný kov. 

Hodnocení Davida Dudyho: ,,Na Mistrovství České republiky se mi pralo velmi dobře. S každým zápasem jsem se cítil lépe, až to nakonec celé klaplo. Byly to pro mě letos poslední závody, takže jsem moc rád, že se mi podařilo uzavřít sezónu takto úspěšně."

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz