Judo Academy CHYSTÁTE SE NA PRVNÍ TRÉNINK JUDA

CHYSTÁTE SE NA PRVNÍ TRÉNINK JUDA

CHYSTÁTE SE NA PRVNÍ TRÉNINK JUDA

Přihlásili jste své dítě na judo a chystáte se na první trénink?

  • Pokud dítě nepovedete na kroužek sami, pak si v družině ověřte, že nám dítě na trénink uvolní. Trenér u sebe bude mít seznam přihlášených dětí, ale většina školních zařízení vyžaduje písemný souhlas rodičů s předáním dítěte trenérovi a také informaci, zda se dítě do družiny po tréninku bude vracet či si ho vyzvednete rovnou z tréninku, případně, že může odejít samo domů.
  • S sebou děti potřebují pouze tričko s dlouhým rukávem, tepláky/legíny, označenou láhev s pitím a dobrou náladu. Obavy nechte doma, tréninky pro začátečníky se snažíme vést ve velké míře formou pohybových her. Pro děti to nemá být povinnost, ale zejména zábava, radost z pohybu a navazování nových přátelství.
  • Pokud je organizátorem kurzu jiný subjekt (tzn. nepřihlašovali jste svou ratolest on-line přes nás - pak nemáme seznam dětí ani kontaktní údaje a vyrozumí vás organizátor vašeho kroužku (např.: Dino School, Centrum Na Fialce...).
  • Kimono není hned v úvodu nutné. Pokud o koupi kimona máte zájem, navštivte náš e-shop www.essimo.cz a nezapomeňte využít slevový kód, který jste obdrželi v e-mailu s potvrzením o platbě.

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz