Judo Academy Český pohár Brno 2022

Český pohár Brno 2022

Na Českém poháru Brno 2022 o uplynulém víkendu jsme soutěžili v několika kategoriích. V konkurenci přes 1 000 závodníků jsme získali tři medaile. Sobota patřila kategorii U18 a seniorů. V dorosteních vybojovali bronzové medaile Jan Pleva a Matěj Blín. Páté místo přidala Kačka Dobrevová.

V neděli se v Městské sportovní hale představilo několik stovek žáků včetně těch zahraničních - z nichž nejlépe se dařilo maďarským oddílům.

V U15 se v souboji o 3. místo ve váhové kategorii do 73 kg utkali závodníci Judo Academy Oskar Daněk a Vojta Klimeš. Na stupeň vítězů nakonec vystoupal Vojta. O třetí místo svedla souboj rovněž i Tereza Pobudová, která skončila také na 5. místě. Dvě sedmá místa přidala Tereza Čermáková a Maxmilián Rak.

Někteří naši závodníci se zůčastnili i následného tréninkové kempu.