Judo Academy ČESKÝ POHÁR A VELKÁ CENA JABLONCE NAD NISOU

ČESKÝ POHÁR A VELKÁ CENA JABLONCE NAD NISOU

ČESKÝ POHÁR A VELKÁ CENA JABLONCE NAD NISOU

Z víkendové ,,mise" v Jablonci nad Nisou přiváží Judo Academy velkou porci medailí. Na Českém poháru Jablonce navíc vítězíme v celkovém hodnocení klubů v konkurenci 88 oddílů. 

Nejprve se v sobotu naši závodníci představili na Českém poháru v Jablonci. Toho se zúčastnilo několik stovek judistek a judistů z ČR i zahraničí ve věkových kategoriích U16, U18 a U23. Ve svých vahách triumfovali Lucie Poklopová (U16), Martin Truhlář (U18), Mikuláš Richter (U18) a David Dudy (U23). Stříbro získaly Anna Kučerová (U16), Amálie Omáčková (U16) a Kateřina Dobrevová (U23). Dvě bronzové medaile putují do JA zásluhou Vojtěcha Klimeše (U18) a Jana Plevy (U23). Vedle těchto medailí však na turnaji zanechali skvělý dojem i ostatní, kteří ze sebe vydali na tatami vše. Velmi hodnotné výkony podtrhla skvělá atmosféra celého týmu, kterou ocenili trenéři i přítomní rodiče, kteří nás přijeli do Jablonce podpořit.

O nic méně hodnotněji lze hodnotit i nedělní Velkou cenu Jablonce, která hostila věkové kategorie U12 a U14. Zde jsme sice nezískali tu nejcennější medaili, avšak stříbrných a bronzových bylo dost. Stříbro vybojovali Petr Veselý a Antonín Novák (oba U12), bronzové kovy přidali Hana Řičicová, Jan Kučera, Magdaléna Malá a Lukáš Kratochvíl (všichni U14). 

Kompletní výsledkové listiny včetně fotogalerie níže. 

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz