Judo Academy APOLON OPEN SLOVINSKO 2023

APOLON OPEN SLOVINSKO 2023

APOLON OPEN SLOVINSKO 2023

Do Slovinska vyrazily závodní skupiny Judo Academy U16 + U14 s trenéry Čápou a Dobim. Přivážíme tři medaile zásluhou děvčat ve věkové kategorii U16.

Nejcennější kov dokázala vybojovat Amálie Omáčková, dvě bronzové medaile nasadily na krk Lucie Poklopová a Tereza Pobudová. Všechny tři závodnice JA zaznamenaly shodnou zápasovou bilanci 3 výher a 1 prohry. 

Hodnocení trenéra Felixe Čapka:

,,Slušně obsazený turnaj ve slovinském Mariboru proběhl tento víkend (16 států, 1140 závodníků, 125 klubů). V sobotu předvedl slušný výkon Viktor Daňek a obsadil páté místo. Na medaile jsme si tedy museli počkat na neděli v kategorii U16. Stejná umístění jako v Budapešti se podařila zopakovat Lucii Poklopové (3.místo) a Amálce Omáčkové (2. místo). Radost pokračovala bronzem Terky Pobudové. Během celého turnaje, před opravdu bouřlivým publikem, jsme některé dobře “rozehrané “zápasy zbytečně ztratili krátkými výpadky koncentrace. V těchto věkových kategoriích je to pochopitelné, ale je potřeba se z toho poučit. Za odměnu proběhla zmrzlina a ještě větší odměna v podobě tréninkového kempu začíná zítra.”

                         

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz