Přebory Prahy U13, U15 a U18

Na letošních Přeborech Prahy U13, U15 a U18 Judo Academy zvítězilo v celkovém hodnocení oddílů.

Více David Dudy je vicemistrem ČR v seniorech
David Dudy je vicemistrem ČR v seniorech

Další historický milník pro Judo Academy! David Dudy vybojoval v sobotu stříbrnou medaili na Mistrovství ČR seniorů v Jablonci.

Více Mělnický pohár 2022
Mělnický pohár 2022

Poslední zářijový víkend jsme se zúčastnili Mělnického poháru 2022. Vedle individuálních medailí přivážíme zlato a bronz ze soutěže týmů.

Více Anna Šneidarová a Josefína Švihlíková druhé na Mistrovství ČR v KATA
Anna Šneidarová a Josefína Švihlíková druhé na Mistrovství ČR v KATA

Historický úspěch pro Judo Academy! Na Mistrovství ČR KATA 2022 Anna Šneidarová a Josefína Švihlíková vybojovaly stříbrnou medaili.

Více JUDO ACADEMY NA VÍKENDOVÝCH SPORTOVNÍCH AKCÍCH
JUDO ACADEMY NA VÍKENDOVÝCH SPORTOVNÍCH AKCÍCH

Skončený víkend přinesl mnoho sportovních promo akcí, které organizovaly dané městské části a obce. Byli jsme u toho!

Více Český pohár Brno 2022
Český pohár Brno 2022

Na Českém poháru Brno jsme soutěžili v několika kategoriích. V konkurenci přes 1 000 závodníků jsme získali tři medaile.

Více Medailové úspěchy na Cracow Judo Open
Medailové úspěchy na Cracow Judo Open

O uplynulém víkendu závodníci Judo Academy zaznamenali několik medailí na Cracow Judo Open v Polsku.

Více LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S JUDEM NA HÁJÍCH A CHODOVĚ
LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S JUDEM NA HÁJÍCH A CHODOVĚ

Tento týden proběhly Letní příměstské tábory s judem na Hájích a nově i na ZŠ CHodov.

Více Závodníci Judo Academy na kempech v Teplicích a Novém Bydžově
Závodníci Judo Academy na kempech v Teplicích a Novém Bydžově

Tento týden se připravují na tréninkových kempech v Teplicích a Novém Bydžově závodníci Judo Academy.