Naši trenéři

Mgr. Jiří Vaněk

ředitel, hlavní trenér, předseda spolku

mobil: +420 605 502 076
email: info@judoprodeti.cz

  • absolvent FTVS UK
  • několikanásobný mistr ČR
  • 9. ME 2006 
  • účastník ME 2003, 2004
  • 2× 7. místo na MEJ
Kluby:

Bindr Michal

mobil: + 420 720 406 764

Bindr Tomáš

mobil: + 420 720 975 069
  • trenér 3. třídy
  • rozhodčí 3. třídy
  • student ČVUT

Čalfová Andrea Mgr.

kontakt pro rodiče - péče o členy Judo Academy

mobil: +420 773 257 775
  • trenérka 3. třídy
  • absolventka FTVS UK

Kluby:

Čapek Felix

zástupce hlavního trenéra pro jihočeský kraj

mobil: +420 604 332 723
  • trenér 3. třídy
  • několikanásobný mistr ČR
  • 9. místo na MS juniorů 1996
  • 9. místo na ME juniorů 1996
  • bývalý reprezentant ČR

Černý Michal

mobil: +420 777 890 527
email: michal@judoprodeti.cz

Černoch Dominik

mobil: +420 775 946 908

Dobiáš Radek

mobil: +420 608 580 006
  • reprezentant ČR do 23 let
  • medailista z mistrovství ČR
Kluby:

Dobrev Jaroslav

mobil: +420 777 297 047
email: jaroslav@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy
  • vicemistr Československa U21
     

Duchanová Michaela

mobil: +420 774 953 529
email: michaela@judoprodeti.cz 

Dvořák Radim

mobil: +420 730 679 383
email: radim@judoprodeti.cz

  • vicemistr ČR U21

Forstová Sabina

mobil: + 420 720 467 408

Hampala Sebastian

mobil: +420 720 110 740
email: sebastian@judoprodeti.cz

Hrdina Matěj

mobil: +420 722 535 335
  • trenér 3. třídy

Klapka Martin

mobil: + 420 603 309 889
  • trenér 2. třídy
  • zkušební komisař 3. třídy
  • rozhodčí 3. třídy
  • instruktor 2. třídy bojové umění
  • instruktor 2. třídy sebeobrana
  • zdravotník zotavovacích akcí
  • kurz první pomoci pro děti 
  • sportovní a rekondiční masér
  • kinesiotaping

Martin pracuje již 15 let jako trenér dětí, mládeže i dospělých.


Kolínský Jakub

mobil: +420 732 565 105

Kolský Pavel

mobil: +420 606 848 496

Krotký Michal

mobil: +420 608 507 577
email: michal.krotky@judoprodeti.cz
Kluby:


Kubová Tereza

mobil: +420 732 833 743
email: tereza@judoprodeti.cz

Kučera Jan

mobil: +420 777 232 235
  • trenér 3. třídy
  • medailista z mistrovství ČR
  • motto: sport nás baví

Lněnička Aleš

mobil: +420 774 747 477
e-mail: ales@judoprodeti.cz

Macháček Jan

mobil: +420 607 826 994
email: jan.machacek@judoprodeti.cz

Makhambetov Arman

mobil: +420 604 211 722
  • vicemistr Asie U21
  • mistr Kazachstánu U21
  • 3.místo na Evropském poháru

Marcin Matúš

mobil: +420 723 008 779

Martinovská Monika

mobil: +420 737 539 765
email: monika.martinovska@judoprodeti.cz

  • trenérka 3.třídy
  • několikanásobná mistryně České republiky (7)
  • několikanásobná mistryně České republiky v soutěži družstev (9)
  • dlouholetá dorostenecká a juniorská reprezentantka
Kluby:

Mynářová Eliška

mobil: +420 773 034 569

email: eliska@judoprodeti.cz


Navrátilová Eva

mobil: +420 722 771 015
email: eva@judoprodeti.cz

Nerandžič Marek

mobil: +420 608 018 295
email: marek@judoprodeti.cz

Neužilová Pavlína

mobil: +420 604 745 327
email: pavlina@judoprodeti.cz

  • trenérka 2.třídy
  • mezinárodní rozhodčí kategorie „B“
  • několikanásobná mistryně ČR (4)
  • několikanásobná mistryně ČR v soutěži družstev (11)
  • dlouholetá dorostenecká a juniorská reprezentantka
Kluby:

Pacák Vilém Bc.

mobil: +420 605 195 108
email: vilem@judoprodeti.cz
  • trenér 3. třídy
  • rozhodčí 3. třídy
  • student Právnické fakulty v Plzni

Palatka Dalibor

mobil: +420 739 848 486
email: dalibor@judoprodeti.cz


Poláková Kateřina

mobil: +420 602 653 120
email: katerina@judoprodeti.cz

Rašín Martin - Meloun

mobil: +420 736 183 162
email: rasin@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy
  • rozhodčí 3. třídy

Rosenberg Tomáš

mobil: +420 724 771 268
e-mail: tomas.rosenberg@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy
Kluby:

Sedmidubský Václav Bc.

mobil: +420 736 417 274
email: vaclav@judoprodeti.cz
  • trenér 2. třídy
  • reprezentant ČR v judu
  • akademický mistr Evropy 2015
  • několikanásobný mistr ČR

Sochor Jan

mobil: +420 603 475 236
email: jan.sochor@judoprodeti.cz

Strakatý Roman

mobil: +420 731 481 943
e-mail: roman@judoprodeti.cz

Svoboda Adam

mobil: +420 602 809 388
email: adam@judoprodeti.cz

Šrámková Veronika

mobil: +420 736 603 088
e-mail: veronika@judoprodeti.cz

Šteklová Lenka

mobil: +420 720 583 818
email: lenka.steklova@judoprodeti.cz

Šubčíková Tereza

mobil: +420 728 981 071
email: tereza.subcikova@judoprodeti.cz

  • trenérka 3. třídy
  • bronzová medailistka z ME juniorů
  • medailistka z evropských a světových pohárů
  • několikanásobná mistryně ČR (12)
  • několikanásobná mistryně ČR v soutěži družstev (8)
  • dlouholetá dorostenecká, juniorská a seniorská reprezentantka
Kluby:

Váňa Michal Ing.

mobil: +420 776 633 357
email: vana@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy

 

Vaňous Robert

mobil: +420 603 187 437

Vantrubová Lucia

mobil: +420 608 898 074
e-mail: vantrubova@judoprodeti.cz

Včeliš Jan

mobil: +420 725 504 324

Vojtěch Tomáš

mobil: +420 777 059 277

Volek Martin

mobil: +420 774 808 556
  • juniorský reprezentant ČR
  • medailista z mistrovství ČR

Zděnovec Eduard

mobil: +420 721 691 707
email: eduard@judoprodeti.cz

Živčáková Simona

mobil: +420 605 526 765
email: simona@judoprodeti.cz

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz