Naši trenéři

Mgr. Jiří Vaněk

ředitel, hlavní trenér, předseda spolku
absolvent FTVS UK
několikanásobný mistr ČR
9. ME 2006, účastník ME 2003, 2004, 2x 7. místo na MEJ
mobil: +420 605 502 076
email: info@judoprodeti.cz


Felix Čapek

trenér 3. třídy
zástupce hlavního trenéra pro jihočeský kraj
několikanásobný mistr ČR
9. místo na MS juniorů 1996
9. místo na ME juniorů 1996
bývalý reprezentant ČR
mobil: +420 604 332 723

Mgr. Andrea Čalfová

kontakt pro rodiče - péče o členy Judo Academy
trenérka 3. třídy
absolventka FTVS UK
mobil: +420 773 257 775

Martin Rašín - Meloun

trenér 3. třídy
rozhodčí 3. třídy
mobil: +420 736 183 162
email: rasin@judoprodeti.cz


Radek Dobiáš

reprezentant ČR do 23 let
medailista z mistrovství ČR
mobil: +420 608 580 006

Tomáš Bindr

trenér 3. třídy
rozhodčí 3. třídy
student ČVUT
mobil: + 420 720 975 069

Bc. Vilém Pacák

trenér 3. třídy
Student Právnické fakulty v Plzni
rozhodčí 3. třídy
mobil: +420 605 195 108
email: vilem@judoprodeti.cz

Monika Mihulová

trenérka 3. třídy
mobil: +420 730 683 913
e-mail: monika.mihulova@judoprodeti.cz


Kirill Ionov

úspěchy: 2x mistr světa veteránů, 5x mistr Evropy veteránů

mobil: +420 773 533 111
email: kirill@judoprodeti.cz


Martin Klapka

trenér 2. třídy
mobil: + 420 603 309 889

email: martin.klapka@judoprodeti.cz


Pavlína Neužilová

mobil: +420 604 745 327
email: pavlina@judoprodeti.cz

Tereza Šubčíková

mobil: +420 728 981 071
email: tereza.subcikova@judoprodeti.cz

Monika Martinovská

mobil: +420 737 539 765
email: monika.martinovska@judoprodeti.cz

Tomáš Marunič

trenér 3. třídy
absolvent VOŠL B.Schwarzenberga Písek
aktivity s dětmi: environmentální výchova www.zijemelesem.cz
ekologie lesa, lesní pedagogika
mobil: +420 721 081 462
email: tomas.marunic@judoprodeti.cz

Andrea Moravcová

trenérka 3. třídy
mistryně ČR
mobil: +420 606 036 474
email: andrea.moravcova@judoprodeti.cz


Ing. Michal Váňa

trenér 3. třídy

mobil: +420 776 633 357
email: vana@judoprodeti.cz


 

Ladislav Potměšil

mobil: +420 773 206 221
email: ladislav@judoprodeti.cz

Zuzana Řeháková

mobil: +420 608 910 789
email: zuzana@judoprodeti.cz

Jan Macháček

mobil: +420 607 826 994
email: jan.machacek@judoprodeti.cz

Tereza Kubová

mobil: +420 732 833 743
email: tereza@judoprodeti.cz

Martin Volek

juniorský reprezentant ČR
medailista z mistrovství ČR
mobil: +420 774 808 556

Michal Mihula

mobil: +420 730 671 626
email: michal.mihula@judoprodeti.cz


Jaroslav Dobrev

trenér 3. třídy
mobil: +420 777 297 047
email: jaroslav@judoprodeti.cz

Petra Morávková

mobil: +420 725 907 296
email: petra.moravkova@centrum.cz


Adam Svoboda

mobil: +420 602 809 388
email: adam@judoprodeti.cz

Alžběta Lorenzová

mobil: +420 722 762 269
email: al.lorenze@gmail.com

Jana Březíková

mobil: + 420 731 888 002
email: brezikova.jana@seznam.cz

Matěj Hrdina

trenér 3. třídy
mobil: +420 722 535 335

Pavlína Koutecká

mobil: +420 736 432 834
email: pavlina.koutecka@judoprodeti.cz

Bc. Václav Sedmidubský

trenér 2. třídy
reprezentant ČR v judu
akademický mistr Evropy 2015
několikanásobný mistr ČR
mobil: +420 736 417 274
email: vaclav@judoprodeti.cz

Tomáš Rosenberg

trenér 3. třídy
mobil: +420 724 771 268
e-mail: tomas.rosenberg@judoprodeti.cz
Kluby:

Radim Dvořák

mobil: +420 730 679 383
email: radimdvor@gmail.com

Michal Krotký

mobil: +420 608 507 577
email: michal.krotky@judoprodeti.cz
Kluby:

Michaela Duchanová

mobil: +420 774 953 529
email: michalkaduchanova@seznam.cz

Laura Minaříková

mobil: +420 731 938 086
email: minarik.laura@gmail.com

Lenka Šteklová

mobil: +420 720 583 818
email: lenka.steklova@judoprodeti.cz

Dalibor Palatka

mobil: +420 739 848 486
email: dalibor@judoprodeti.cz

David Paclík

mobil: +420 732 282 585
email: david.paclik@judoprodeti.cz

Eduard Zděnovec

mobil: +420 721 691 707
email: eduard200@seznam.cz

Pavel Kolský

mobil: +420 606 848 496
email: kolskypavel@gmail.com

Marek Nerandžič

mobil: +420 608 018 295
email: marek@judoprodeti.cz

Simona Živčáková

mobil: +420 605 526 765
email: zivcakovas@gmail.com

David Vopat

mobil: 777 950 226

email: dejvis01@gmail.com


Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz