Naši trenéři

Mgr. Jiří Vaněk

ředitel, hlavní trenér, předseda spolku

mobil: +420 605 502 076
email: info@judoprodeti.cz

  • absolvent FTVS UK
  • několikanásobný mistr ČR
  • 9. ME 2006 
  • účastník ME 2003, 2004
  • 2x 7. místo na MEJ
     

Bindr Tomáš

mobil: + 420 720 975 069
  • trenér 3. třídy
  • rozhodčí 3. třídy
  • student ČVUT

Čalfová Andrea Mgr.

kontakt pro rodiče - péče o členy Judo Academy

mobil: +420 773 257 775
  • trenérka 3. třídy
  • absolventka FTVS UK


Čapek Felix

zástupce hlavního trenéra pro jihočeský kraj

mobil: +420 604 332 723
  • trenér 3. třídy
  • několikanásobný mistr ČR
  • 9. místo na MS juniorů 1996
  • 9. místo na ME juniorů 1996
  • bývalý reprezentant ČR

Černý Michal

mobil: +420 777 890 527
email: michal@judoprodeti.cz

Dobiáš Radek

mobil: +420 608 580 006
  • reprezentant ČR do 23 let
  • medailista z mistrovství ČR

Dobrev Jaroslav

mobil: +420 777 297 047
email: jaroslav@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy
  • vicemistr Československa U21
     

Duchanová Michaela

mobil: +420 774 953 529
email: michaela@judoprodeti.cz 

Dvořák Radim

mobil: +420 730 679 383
email: radim@judoprodeti.cz

  • vicemistr ČR U21

Hrdina Matěj

mobil: +420 722 535 335
  • trenér 3. třídy

Ionov Kirill

mobil: +420 773 533 111
email: kirill@judoprodeti.cz

  • 2x mistr světa veteránů
  • 5x mistr Evropy veteránů

Klapka Martin

mobil: + 420 603 309 889
  • trenér 2. třídy
     

Koutecká Pavlína

mobil: +420 736 432 834
email: pavlina.koutecka@judoprodeti.cz

Krotký Michal

mobil: +420 608 507 577
email: michal.krotky@judoprodeti.cz
Kluby:

Kubová Tereza

mobil: +420 732 833 743
email: tereza@judoprodeti.cz

Lorenzová Alžběta

mobil: +420 722 762 269
email: alzbeta@judoprodeti.cz

Macháček Jan

mobil: +420 607 826 994
email: jan.machacek@judoprodeti.cz

Makhambetov Arman

mobil: +420 721 330 643
  • vicemistr Asie U21
  • mistr Kazachstánu U21
  • 3.místo na Evropském poháru

Marcin Matúš

mobil: +420 723 008 779

Martinovská Monika

mobil: +420 737 539 765
email: monika.martinovska@judoprodeti.cz

  • trenérka 3.třídy
  • několikanásobná mistryně České republiky (7)
  • několikanásobná mistryně České republiky v soutěži družstev (9)
  • dlouholetá dorostenecká a juniorská reprezentantka

Marunič Tomáš

mobil: +420 721 081 462
email: tomas.marunic@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy
  • absolvent VOŠL B. Schwarzenberga Písek
  • aktivity s dětmi: lesní pedagogika www.srdcemkprirode.cz
  • ekologické výukové programy

Mihula Michal

mobil: +420 730 671 626
email: michal.mihula@judoprodeti.cz


Mihulová Monika

mobil: +420 730 683 913
e-mail: monika.mihulova@judoprodeti.cz

  • trenérka 3. třídy
     

Moravcová Andrea

mobil: +420 606 036 474
email: andrea.moravcova@judoprodeti.cz

  • trenérka 3. třídy
  • mistryně ČR

Morávková Petra

mobil: +420 725 907 296
email: petra@judoprodeti.cz


Mynářová Eliška

mobil: +420 773 034 560

email: eliska@judoprodeti.cz


Nerandžič Marek

mobil: +420 608 018 295
email: marek@judoprodeti.cz

Neužilová Pavlína

mobil: +420 604 745 327
email: pavlina@judoprodeti.cz

  • trenérka 2.třídy
  • mezinárodní rozhodčí kategorie „B“
  • několikanásobná mistryně ČR (4)
  • několikanásobná mistryně ČR v soutěži družstev (11)
  • dlouholetá dorostenecká a juniorská reprezentantka

Pacák Vilém Bc.

mobil: +420 605 195 108
email: vilem@judoprodeti.cz
  • trenér 3. třídy
  • rozhodčí 3. třídy
  • student Právnické fakulty v Plzni

Palatka Dalibor

mobil: +420 739 848 486
email: dalibor@judoprodeti.cz
Kluby:

Rašín Martin - Meloun

mobil: +420 736 183 162
email: rasin@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy
  • rozhodčí 3. třídy

Rosenberg Tomáš

mobil: +420 724 771 268
e-mail: tomas.rosenberg@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy
Kluby:

Řeháková Zuzana

mobil: +420 608 910 789
email: zuzana@judoprodeti.cz

  • 2x mistryně ČR U21

Sedmidubský Václav Bc.

mobil: +420 736 417 274
email: vaclav@judoprodeti.cz
  • trenér 2. třídy
  • reprezentant ČR v judu
  • akademický mistr Evropy 2015
  • několikanásobný mistr ČR

Svoboda Adam

mobil: +420 602 809 388
email: adam@judoprodeti.cz

Šteklová Lenka

mobil: +420 720 583 818
email: lenka.steklova@judoprodeti.cz

Šubčíková Tereza

mobil: +420 728 981 071
email: tereza.subcikova@judoprodeti.cz

  • trenérka 3. třídy
  • bronzová medailistka z ME juniorů
  • medailistka z evropských a světových pohárů
  • několikanásobná mistryně ČR (12)
  • několikanásobná mistryně ČR v soutěži družstev (8)
  • dlouholetá dorostenecká, juniorská a seniorská reprezentantka

Váňa Michal Ing.

mobil: +420 776 633 357
email: vana@judoprodeti.cz

  • trenér 3. třídy

 

Volek Martin

mobil: +420 774 808 556
  • juniorský reprezentant ČR
  • medailista z mistrovství ČR

Zděnovec Eduard

mobil: +420 721 691 707
email: eduard@judoprodeti.cz

Živčáková Simona

mobil: +420 605 526 765
email: simona@judoprodeti.cz

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz