Kalendář Kalendář akcí

Září 2017
17.9.

Brno Cup

Český pohár U13, U15

Přihlášky do 12.9. sms Václavu Sedmidubskému 736417274

Vedoucí výpravy - David Dubský 604927362

rozpis
20.9.

Přebor Prahy - Folimanka

U13

kvalifikační turnaj na přebor ČR

Vedoucí výpravy - Václav Sedmidubský 736417274

rozpis
23. -24.9.

Říčany

sobota U9, U11, neděle U13, U15, U18

Přihlášky do 19.9. sms Václavu Sedmidubskému 736417274

Vedoucí výpravy - Tomáš Bindr 720 406 764   (sobota)

                                    - Monika Mihulová 730 683 913   (neděle)

rozpis
30.9.

Mělnický pohár

U11, U13, U15

Přihlášky do 26.9. sms Václavu Sedmidubskému 736417274

Vedoucí výpravy - Václav Sedmidubský 736417274

rozpis
30.9.-1.10.

Lesní judovíkend I.

přihláška

on-line přihlášení

Říjen 2017
7.-8.10

Judoškolka JA I.

přihláška

on-line přihlášení

4.10.

Přebor Prahy - Folimanka

U15

kvalifikační turnaj na přebor ČR

rozpis
7.10.

ČP Teplice

 U15

Vedoucí výpravy - Václav Sedmidubský 736417274

rozpis
14.-15.10.

Judovíkend JA od 6 let + miniturnaj I.

přihláška

on-line přihlášení

15.10.

Miniturnaj I.

přihláška

on-line přihlášení

15.10.

Colop Masters Wels

U12 (2006-2008), U14 (2004-2005), U16

Pouze pro nominované.

rozpis
21.-22.10

Judovíkend Folimanka I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

21.10.

Přebor ČR Jičín

U15

Vedoucí výpravy David Dubský: 604927362

rozpis
21.10.

POHÁR SEVERU - Rumburk

U9, U11, U13, U15

Vedoucí výpravy Zuzana Řeháková: 608910789

rozpis
26.-29.10.

Podzimní soustředění Teplice

Pouze pro pozvané.

Listopad 2017
4.-5.11.

Judovíkend Hostivice I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

4.-5.11.

Judovíkend Radomyšl I.

přihláška

on-line přihlášení

4.11.

Luna Cup Louny

U9, U11, U13, U15

Přihlášky do 30.10. sms Kateřině Pekárkové: 606617180

rozpis
4.-5.11.

Lesní judovíkend II.

přihláška

on-line přihlášení

11.-12.11.

Judovíkend Březiněves I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

11.-12.11.

Judoškolka JA II.

přihláška

on-line přihlášení

11.-12.11.

Judovíkend Klánovice I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

11.11.

Přebor ČR Mladá Boleslav

U13

Nominace bude zveřejněna 1-2 týdny předem.

19.11.

Miniturnaj II.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

17.-19.11.

Judovíkend Folimanka II. (3dny)

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

25.-26.11.

Judovíkend JA od 6 let II.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

25.-26.11.

Judovíkend Klánovice II.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

25.11.

Podzimní turnaj Děčín

U9, U11, U13

Přihlášky do 21.11. sms Kateřině Pekárkové: 606617180

rozpis

Prosinec 2017
2.12.

NikolausCup Berlin (GER)

U10, U13

Pouze pro nominované.

rozpis
2.-3.12.

Lesní judovíkend III.

přihláška

on-line přihlášení

9.-10.12.

Judovíkend Hostivice II.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

9.-10.12.

Judovíkend JA od 6  let III. + miniturnaj III.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

10.12.

Miniturnaj III.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judovíkend Folimanka III.

Součástí bude vyhlášení Judisty roku

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judoškolka JA III.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judovíkend Klánovice III.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judovíkend Radomyšl II.

přihláška

on-line přihlášení

Přihlaste se do Judo clubu Kidsport
Využijte první hodinu zdarma

Dotaz