Kalendář Kalendář akcí

Duben 2018
21.4.

VC Česká Lípa

U9, U11, U13, U15

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 17.4.

Vedoucí výpravy Matěj Pech: 773500706

rozpis
21.04. - 22.04.

Judovíkend Folimanka VI.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

28.-29.4.

MT Budapest (HUN)

U11, U13, U15, U18

Pouze pro nominované

rozpis
28.4.

VC Kamenice

U9, U11

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 24.4.

rozpis

Květen 2018
12.05.

Den s judem Hostivice II.

Intenzivní výuka juda - pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

13.05.

Essimo Cup II. - Hostivice

Klubový turnaj pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

19.5.

VC Jesenice

U9, U11, U13

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 15.5.

rozpis
19.05. - 20.05.

Judovíkend Klánovice V.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let. 

informace

on-line přihlášení

19.05. - 20.05.

Judoškolka JA VI.

Pro děti od 4 do 6 let.

informace

on-line přihlášení

19.05.

USK Cup

U13, U15, U18

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 15.5.

rozpis
26.5.

Salona Open Split (CRO)

U10, U12, U14, U16

Pouze pro nominované

rozpis
26.05. - 27.05.

Judovíkend Folimanka VII.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

26.05. - 27.05.

Judovíkend Radomyšl V.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

26.05. - 27.05.

Lesní judovíkend V.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

26.5.

VC Mladá Boleslav

U9, U11, U13, U15, U18

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 22.5.

rozpis
Červen 2018
2.6.

MVC Nový Bydžov

U9, U11, U13, U15, U18

rozpis
9.6.

ČP Chomutov

U15, U18

rozpis
16.06. - 17.06.

Judoškolka JA VII.

Pro děti od 4 do 6 let.

informace

on-line přihlášení

17.6.

Essimo Cup III. -  Folimanka

Klubový turnaj pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

23.06. - 24.06.

Lesní judovíkend JA VI.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

Červenec 2018
30.06. - 07.07. 

Letní soustředění Sv. Kateřina I.

Pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

07.07. - 14.07.

Letní soustředění Sv. Kateřina II.

Pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

30.06. - 14.07.

Letní soustředění Sv. Kateřina I.+II.

Pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

Srpen 2018
13.08. - 17.08. 

Letní judoškolka JA I.

Pro děti od 4 do 6 let.

informace

on-line přihlášení

20.08. - 24.08.

Letní judoškolka JA II.

Pro děti od 4 do 6 let.

informace

on-line přihlášení

20.08. - 24.08.

Letní soustředění Radomyšl

Pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

20.08. - 24.08.

Letní soustředění Folimanka I.

Pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

27.08. - 31.08.

Letní soustředění Folimanka II.

Pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

27.08. - 31.08.

Letní soustředění v Judo Academy

pod vedením Jiřího Vaňka a Davida Dubského

Pro děti od 7 let.

informace 

on-line přihlášení

26.8.-1.9.

Letní soustředění Jesenice

Pod vedením Sokol Praha Vršovice

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180

Pouze pro závodní skupinu.

informace
Září 2018
9.9.

Nedělní soustředění JA

9:00 - 11:00   dopolední trénink

12:00              oběd

14:00 - 15:30 odpolední trénink

Pouze pro vybrané závodníky.

ZDARMA


MINULÉ AKCE - JIŽ PROBĚHLO 

Září 2017
17.9.

Brno Cup

Český pohár U13, U15

Přihlášky do 12.9. sms Václavu Sedmidubskému 736417274

Vedoucí výpravy - David Dubský 604927362

rozpis
20.9.

Přebor Prahy - Folimanka

U13

kvalifikační turnaj na přebor ČR

Vedoucí výpravy - Václav Sedmidubský 736417274

rozpis
23. -24.9.

Říčany

sobota U9, U11, neděle U13, U15, U18

Přihlášky do 19.9. sms Václavu Sedmidubskému 736417274

Vedoucí výpravy - Tomáš Bindr 720 406 764   (sobota)

                                    - Monika Mihulová 730 683 913   (neděle)

rozpis
30.9.

Mělnický pohár

U11, U13, U15

Přihlášky do 26.9. sms Václavu Sedmidubskému 736417274

Vedoucí výpravy - Václav Sedmidubský 736417274

rozpis
30.9.-1.10.

Lesní judovíkend I.

přihláška

on-line přihlášení

Říjen 2017
7.-8.10

Judoškolka JA I.

přihláška

on-line přihlášení

4.10.

Přebor Prahy - Folimanka

U15

kvalifikační turnaj na přebor ČR

rozpis
7.10.

ČP Teplice

 U15

Vedoucí výpravy - Václav Sedmidubský 736417274

rozpis
14.-15.10.

Judovíkend JA od 6 let + miniturnaj I.

přihláška

on-line přihlášení

15.10.

Miniturnaj I.

přihláška

on-line přihlášení

15.10.

Colop Masters Wels

U12 (2006-2008), U14 (2004-2005), U16

Pouze pro nominované.

rozpis
21.-22.10

Judovíkend Folimanka I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

21.10.

Přebor ČR Jičín

U15

Vedoucí výpravy David Dubský: 604927362

rozpis
21.10.

POHÁR SEVERU - Rumburk

U9, U11, U13, U15

Vedoucí výpravy Zuzana Řeháková: 608910789

rozpis
26.-29.10.

Podzimní soustředění Teplice

Pouze pro pozvané.

Listopad 2017
4.-5.11.

Judovíkend Hostivice I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

4.-5.11.

Judovíkend Radomyšl I.

přihláška

on-line přihlášení

4.11.

Luna Cup Louny

U9, U11, U13, U15

Vedoucí výpravy David Dubský: 604927362

rozpis
4.-5.11.

Lesní judovíkend II.

přihláška

on-line přihlášení

11.-12.11.

Judovíkend Březiněves I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

11.-12.11.

Judoškolka JA II.

přihláška

on-line přihlášení

11.-12.11.

Judovíkend Klánovice I.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

11.11.

Přebor ČR Mladá Boleslav

U13

Vedoucí výpravy David Dubský: 604927362

19.11.

Miniturnaj II.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

17.-19.11.

Judovíkend Folimanka II. (3dny)

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

25.-26.11.

Judovíkend JA od 6 let II.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

25.-26.11.

Judovíkend Klánovice II.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

25.11.

Podzimní turnaj Děčín

U9, U11, U13

Vedoucí výpravy Tomáš Bindr: 720406764

Monika Mihulová: 730683913

rozpis

Prosinec 2017
2.12.

NikolausCup Berlin (GER)

U10, U13

Pouze pro nominované.

rozpis
2.-3.12.

Lesní judovíkend III. - ZRUŠENO

9.-10.12.

Judovíkend Hostivice II.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

9.-10.12.

Judovíkend JA od 6  let III. + miniturnaj III.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

10.12.

Miniturnaj III.

Určeno pouze pro začátečníky do žlutého pásku.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judovíkend Folimanka III.

Součástí bude vyhlášení Judisty roku

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judoškolka JA III.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judovíkend Klánovice III.

Určeno pro začátečníky i pokročilé.

přihláška

on-line přihlášení

16.-17.12.

Judovíkend Radomyšl II.

přihláška

on-line přihlášení

Leden 2018
20.01.

VC Česká Třebová

U11, U15

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 17.1.

Vedoucí výpravy David Dubský 604 927 362

rozpis
21.01.

VC  Česká Třebová

U13, U18

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 17.1.

rozpis
27.01. - 28.01

Judovíkend Folimanka IV.

 Pro začátečníky i pokročilé od 6 let. 

informace

on-line přihlášení

27.01.

VC Litoměřice

U13, U15

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 24.1.

Vedoucí výpravy Jaroslav Dobrev: 777 297 047

rozpis
27.01.

Pohár Nadějí Olomouc

U18

Pouze pro pozvané závodníky

rozpis

Únor 2018
03.02.

VC Benešov

U9, U11, U13, U15

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 31.1.

Vedoucí výpravy Monika Mihulová: 730 683 913

rozpis
10.02. - 11.02. 

Judovíkend Radomyšl III.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

10.02. - 11.02.

MT Bánská Bystrica

sobota: U11, U13, U15

neděle: U18

Pouze pro nominované

rozpis
17.02. - 18.02.

GP Ostrava

sobota: U13, U15

neděle: U18, U23

Pouze pro nominované

rozpis
24.02. - 25.02.

Judovíkend JA IV. + Miniturnaj IV.

 Pro začátečníky od 6 let do žlutého pásku. 

informace

on-line přihlášení

25.02.

Miniturnaj JA IV. 

Pro začátečníky od 6 let do žlutého pásku.

informace

kapacita obsazena

Březen 2018
03.03. - 04.03. 

Judovíkend Folimanka V.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

03.03. - 04.03.

Judoškolka JA IV.

Pro děti od 4 do 6 let.

informace

on-line přihlášení

7.3.

Krajský přebor 1. kolo - USK Praha

mladší žáci a žákyně

vážění: 16:00 - 16:30

Přihlášení sms K. Pekárkové na tel: 606617180 - nejpozději do 6.3.

Vedoucí výpravy J. Vaněk: 605 502 076

Sraz v 16:00 na vrátnici

10.03.

Den s judem Hostivice I.

Intenzivní výuka juda - pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

11.03.

Essimo cup Hostivice I.

Klubový turnaj - pro děti od 6 let.

informace

on-line přihlášení

17.-18.3.

ČP Jablonec n. N.

sobota: U13, U15

neděle: U18

Vedoucí výpravy: sobota - D. Dubský

                         neděle - J. Vaněk

rozpis
17.03. - 18.03.

Judovíkend Klánovice IV.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

24.03. - 25.03.

Judovíkend JA V.

Miniturnaje  se nemohou zúčastnit závodníci, kteří již startovali na oficiální soutěži ČSJu. 

informace

on-line přihlášení

24.3.

VC Jičín

U9, U11, U13, U15

Vedoucí výpravy - Monika Mihulová: 730 683 913

Z. Řeháková, T. Bindr

rozpis
24. - 25.3.

MT + VT Pezinok (SVK)

sobota: U9, U11, U13, U15

neděle: soustředění

Pouze pro nominované závodníky.

rozpis
24.03. - 25.03.

Judovíkend Radomyšl IV.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

25.03.

Miniturnaj JA V.

Miniturnaje  se nemohou zúčastnit závodníci, kteří již startovali na oficiální soutěži ČSJu. 

informace

on-line přihlášení

Duben 2018
07.04. - 08.04.

Judoškolka JA V.

Pro děti od 4 do 6 let.

informace

on-line přihlášení

14.04. - 15.04. 

Judovíkend Březiněves II.

Pro začátečníky i pokročilé od 6 let.

informace

on-line přihlášení

14.04. - 15.04.

Lesní judovíkend JA IV.

ZRUŠENO

ZRUŠENO

Přihlaste se do Judo clubu Kidsport
Využijte první hodinu zdarma

Dotaz