Judo Academy MISTROVSTVÍ ČR U18 - ČTYŘI CENNÉ KOVY PRO ZÁVODNÍKY JUDO ACADEMY

MISTROVSTVÍ ČR U18 - ČTYŘI CENNÉ KOVY PRO ZÁVODNÍKY JUDO ACADEMY

Čtyři medaile odváží Judo Academy z Mistrovství ČR staršího dorostu (U18).  V Brně ve Starez aréně se v neděli 25. 2. na republikovém šampionátu utkali nejlepší kadeti z ČR. Na stupeň vítězů vystoupali i čtyři závodníci našeho oddílu.

Vicemistrem ČR se stal Martin Truhlář (+90 kg), bronzové medaile vybojovali Mikuláš Richter (-90 kg), Lucie Poklopová (-57 kg) a Vojtěch Klimeš (-81 kg).

K vidění byly skvělé boje, ve kterých nechybělo srdce, vůle, touha po vítězství, ale hlavně snaha vydat ze sebe to nejlepší, co se dnes dalo.

Skvělých výsledků však dosáhli i další závodníci našeho klubu, kteří zaznamenali bodovaná umístění na šampionátu.

Velmi dobrý výkon předvedla Amálie Omáčková (-70 kg), která registruje neutrální zápasovou bilanci dvou výher a p

roher a probojovala se až do finálového bloku k souboji o bronz. Stejné statistiky dosáhl i Oskar Daněk, který na turnaji zanechal rovněž velmi sympatický dojem ze svého srdnatého výkonu a vybojoval 7. místo. To si přiváží i Kristýna Pelclová po dalším hodnotném výkonu. Tři devátá místa připisuje Judo Academy za výkon Anny Kučerové, Jana Zóna a Štěpána Zechela.

Pozitivní je i fakt, že někteří závodníci včetně medailistů jsou stále věkem v kategorii U16 a jejich výkon na šampionátu U18 je tak i příslibem do budoucna.

Děkujeme za výbornou reprezentaci klubu!

Gratulace k výkonům, kde nechyběla vůle ani srdíčko.

Medaile míří i k rodičům, trenérům a všem, kteří se svojí energií na těchto závodnících podílejí po celý rok.

Speciální poděkování partnerskému oddílu SK TORI Judo Brno (Martin Truhlář, Mikuláš Richter).