Výsledky Polabské ligy v Kolíně

V sobotu, 20.12.2015 se odehrál celkově poslední turnaj letošního roku pro kategorie U11 a U13,  v rámci soutěže "Polabská liga žactva v judu", který hostil Sportovní klub sambo Kolín. Za Judo USK Praha a Judo Club Kidsport se zúčastnilo celkem devět borců a podaný výkon patří mezi ty, kterým se říká excelentní. Jak jinak nazvat zisk šesti zlatých a dvou stříbrných medailí? Pouze jeden závodník se neumístil, když musel odstoupit pro zranění. Všichni byli skvělí, ale za zvláštní zmínku přece jen stojí odvedená práce Petra Maxy, který ve své kategorii - 50kg porazil všech pět soupeřů na opravdu čistý Ippon a potvrdil tak, že to prostě při poctivé přípravě jde. Doufáme, že nám neusne na vavřínech:-)! Naši závodníci a závodnice si takto nadělili k letošním Vánocům trošku sami předem, víceméně jako předkrm před zlatým hřebem letošní judistické nadílky, kterou bylo nesporně nedělní vyhlášení nejlepších deseti judistů v rámci soutěže "Judista roku 2015", kde se opět všichni tito jmenovaní ve výsledkové listině z Kolína dobře umístili. Za podané výkony pro naše kluby jim děkujeme a upřímně gratulujeme!

Matěj Šipan   U9 3:0  1. místo

Václav Radimský   U9  3:0  1. místo

Petr Maxa   U11  5:0  1.místo

Jakub Michael Čermák  U11   4:0    1. místo

Ondřej Zita   U11  4:0  1. místo

Štefan Sušický U11  4:1  2.místo