O nás Aktuality Všechny děti JA na stupních vítězů na Krajském přeboru

Všechny děti JA na stupních vítězů na Krajském přeboru

Všechny děti JA na stupních vítězů na Krajském přeboru

Ve středu 7.března 2018 se ve sportovní hale Folimanka uskutečnilo první ze dvou kol Pražského přeboru ml. žáků. Barvy JUAP reprezentovalo těchto 6 závodníků:


Kačka Dobrevová, 1.místo, bilance 3/0
Své tři soupeřky ve váze do 32kg s přehledem přejela a brala první místo.

Kuba Tomšů, 2. místo, bilance 3/1
Bez potíží se učebnicovým stylem "vychýlení, nástup, hod" dostal až do finále, kde narazil na sobě rovného soupeře "Ziťáčka" z USK. Oba borci předvedli nádherný zápas, který se díky judistické vyspělosti obou soupeřů absolutně vymykal jejich věkové kategorii. V základní době ani v GS se nerozhodlo, a rozhodčí nakonec přiřkli vítězství soupeři z USK. Trenéři obou borců (Vaněk, Zita) se však shodli, že toto utkání nemohlo být vyrovnanější a nejspravedlivější by byla remíza.

Matyáš Jindřich, 2.místo, bilance 1/1
Šel dva zápasy. První prohrál s kamarádem z oddílu Alexem Marouškem. Ve druhém však překvapil všechny v hale a svého na pohled silnějšího a zkušenějšího soupeře zaskočil perfektním kontrem s přechodem do držení a zcela zaslouženě zápas vyhrál. Bral tak stříbro.

Alex Maroušek, 1.místo, bilance 2/0
Veni vidi vici....nic víc k tomu nemám.

Vaše Koudelka, 3.místo, bilance 3/1
Standardně solidní výkon, ke škodě mu však byla paradoxně jeho vlastní síla. Dostává se do křeče, ze které se technika provádí špatně. Jakmile se ale uvolní a dostane soupeře do pohybu, pak to letí. Zapracujeme na tom, času je na to dost :)

Lucie Dubská, 2.místo, bilance 0/2
Pro Lucku to byla na takových závodech premiéra. Snažila se, ale i tak své silnější a zkušenější soupeřce ve dvojzápase podlehla. Nemusí jí to ale mrzet, zatím sbírá zkušenosti a má teprve všechno před sebou.

Gratulujeme ke skvělým výkonům!!!

Přihlaste se do Judo clubu Kidsport
Využijte první hodinu zdarma

Dotaz