Judo Academy PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023 SPUŠTĚNO

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023 SPUŠTĚNO

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KURZŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023 SPUŠTĚNO

Milí zájemci o judo,

s radostí Vám oznamujeme, že jsme spustili přihlašování na judo pro školní rok 2022/2023, se kterým je spojeno několik novinek.

  • Nově nyní budeme k administraci využívat systém Webooker, kde si po úvodní registraci budete spravovat přihlášky jak do kroužků, tak případně na víkendové akce či turnaje bez nutnosti neustálého vyplňování dlouhých přihlašovacích formulářů. Věříme, že zjednodušením pro Vás bude rovněž možnost využívat pro platby QR kódů, či přesměrování na platební bránu.
  • Důležitou změnou je nové číslo účtu pro úhrady příspěvků a registračních poplatků. Ve všech dokumentech bude uvedeno aktuální bankovní spojení. (Bude zajištěn dostatečně dlouhý souběh s původním účtem pro případné zbloudilé platby).
  • Určitě také zaznamenáte, že zobrazená cena za kroužky je vyšší. Důvodem není navýšení cen, ale nastavení systému, který zobrazuje částku poplatku za celý školní rok. Uvedená cena je tedy za obě pololetí školního roku. Splatná bude, ale jak jste zvyklí ve dvou splátkách, tedy 50 % při registraci a 50 % v lednu následujícího roku.
  • Další změnou, na kterou je třeba upozornit - pro přihlášení na tréninky vícekrát v týdnu, je třeba registrovat dítě na každý den zvlášť. Systém Vám pak napočítá za každou sérii tréninků plnou cenu a slevu pro druhý či další trénink je nutné zohlednit manuálně. Do poznámky v přihlášce na druhý či další trénink uvedete "SLEVA 2. TRÉNINK". My cenu opravíme a platební předpis upravíme.

Podrobnější informace k přihlášení jsme se pokusili sepsat pro vás ZDE

Samotné přihlašování probíhá TADY

TĚŠÍME SE NA NAŠE STÁLICE I NOVÉ TVÁŘE NA TATAMI A PŘEJEME KRÁSNÝ ZBYTEK LÉTA!

Vaše Judo Academy

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz