Náš tým

Mgr. Jiří Vaněk

hlavní trenér, předseda JC Kidsport o. s.
absolvent FTVS UK
několikanásobný mistr ČR
9. ME 2006, účastník ME 2003, 2004, 2x 7. místo na MEJ
mobil: +420 605 502 076
email: info@judoprodeti.cz

Více

Ročenka 2017

Kluby:

Magdaléna Nováková

marketing
mobil: +420 602 814 206
email: magdalena@judoprodeti.cz

Mgr. David Dubský

zástupce hlavního trenéra, koordinace trenérů
trenér 1. třídy (diplomovaný)
absolvent FTVS UK
úspěchy: 2. místo MEJ, 3. místo světová Universiáda, 4 x 3. místo světový pohár, 9 x mistr ČR.
mobil: +420 604 927 362
Kluby:

Zdeňka Hříbalová

office manager
mobil: +420 725 835 635
email: zdenka@judoprodeti.cz

Mgr. Andrea Čalfová

péče o členy JA
trenérka 3. třídy
absolventka FTVS UK
mobil: +420 773 257 775

Felix Čapek

trenér 3. třídy
zástupce hlavního trenéra pro jihočeský kraj
několikanásobný mistr ČR
9. místo na MS juniorů 1996
9. místo na ME juniorů 1996
bývalý reprezentant ČR
mobil: +420 604 332 723
email: felix.capek@judoprodeti.cz

Martin Rašín - Meloun

trenér 3. třídy
rozhodčí 3. třídy
mobil: +420 736 183 162
email: rasin@judoprodeti.cz


Tomáš Bindr

trenér 3. třídy
rozhodčí 3. třídy
student ČVUT
mobil: + 420 720 975 069

Radek Dobiáš

reprezentant ČR do 23 let
medailista z mistrovství ČR
mobil: +420 608 580 006

Ing. Michal Váňa

trenér 3. třídy

mobil: +420 776 633 357
email: vana@judoprodeti.cz


 

Robert Vaňous

mobil: +420 603 187 437
email: robert@judoprodeti.cz

Bc. Václav Sedmidubský

trenér 2. třídy
reprezentant ČR v judu
akademický mistr Evropy 2015
několikanásobný mistr ČR
mobil: +420 736 417 274
email: vaclav@judoprodeti.cz

Tomáš Marunič

trenér 3. třídy
student VOŠL Písek
aktivity s dětmi: environmentální výchova www.zijemelesem.cz
ekologie lesa, lesní pedagogika
mobil: +420 721 081 462
email: tomas.marunic@judoprodeti.cz


Andrea Moravcová

trenérka 3. třídy
mistryně ČR
mobil: +420 606 036 474
email: andrea.moravcova@judoprodeti.cz


Michal Horák

trenér 3. třídy
reprezentant ČR v judu
několikanásobný mistr ČR
mobil: +420 603 532 143


Bc. Vilém Pacák

trenér 3. třídy
Student Právnické fakulty v Plzni
rozhodčí 3. třídy
mobil: +420 605 195 108
email: vilem@judoprodeti.cz

Pavlína Neužilová

mobil: +420 604 745 327
email: pavlina@judoprodeti.cz

Monika Martinovská

mobil: +420 737 539 765
email: monika.martinovska@judoprodeti.cz

Tereza Šubčíková

mobil: +420 728 981 071
email: tereza.subcikova@judoprodeti.cz

Jaroslav Dobrev

trenér 3. třídy
mobil: +420 777 297 047
email: jaroslav@judoprodeti.cz
Kluby:

Martin Volek

juniorský reprezentant ČR
medailista z mistrovství ČR
mobil: +420 774 808 556
email: martin.volek@judoprodeti.cz

Lubomír Sotulář

bývalý reprezentant ČR

mobil: +420 774 162 531
email: lubomir@judoprodeti.cz

Kluby:

David Zelenka

mobil: +420 775 185 587
email: david.zelenka@judoprodeti.cz

Zuzana Tomková

mobil: +420 728 539 684
email: zuzana.tomkova@judoprodeti.cz

Zuzana Řeháková

mobil: +420 608 910 789
email: zuzana@judoprodeti.cz

Dalibor Palatka

mobil: +420 739 848 486
email: dalibor@judoprodeti.cz

Matěj Štrait

mobil: +420 721 360 921
email: matej.strait@judoprodeti.cz

David Paclík

mobil: +420 732 282 585
email: david.paclik@judoprodeti.cz

Lenka Šteklová

mobil: +420 720 583 818
email: lenka.steklova@judoprodeti.cz

Adam Svoboda

mobil: +420 602 809 388
email: adam@judoprodeti.cz

Lenka Moteffová

mobil: +420 605 954 481
email: lenka@judoprodeti.cz

David Klammert

mobil: +420 732 667 128
email: david.klammert@seznam.cz

Jan Macháček

mobil: +420 607 826 994
email: jan.machacek@judoprodeti.cz

Kirill Ionov

úspěchy: 2x mistr světa veteránů, 5x mistr Evropy veteránů

mobil: +420 773 533 111
email: kirill@judoprodeti.cz


Tereza Kubová

mobil: +420 732 833 743
email: tereza@judoprodeti.cz

Marek Nerandžič

mobil: +420 608 018 295
email: marek@judoprodeti.cz

Ladislav Potměšil

mobil: +420 773 206 221
email: ladislav@judoprodeti.cz

Matěj Hrdina

trenér 3. třídy
mobil: +420 722 535 335
email: matej.hrdina@judoprodeti.cz

Simona Živčáková

mobil: +420 605 526 765
email: zivcakovas@gmail.com

Michal Mihula

mobil: +420 730 671 626
email: michal.mihula@judoprodeti.cz

Kluby:

Pavel Kolský

mobil: +420 606 848 496
email: kolskypavel@gmail.com

Tomáš Binhak

mobil: +420 601 345 988
email: tomas.binhak@judoprodeti.cz

Kristián Jindra

mobil: +420 608 462 159
email: kristian@judoprodeti.cz

Tomáš Wágner

trenér 3. třídy
mobil: +420 733 122 164


Matyáš Rejchrt

mobil: +420 724 777 101
email: rejchrtmatyas1@gmail.com

Ing. Robert Moteff

Ing. Robert ,,Bagio" Moteff

Vedoucí ligového družstva mužů

Mistr ČR

Tel.: 724 267 956

E-mail: moteff@volny.cz


Přihlaste se do Judo clubu Kidsport
Využijte první hodinu zdarma

Dotaz