Víkendy a léto Letní soustředění Kácov 2022

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV 2022

  

Soustředění je určeno pro děti od 7 let ročníky 2014 a starší. Není vhodné pro úplné začátečníky.

Představte si super týden na táboře uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Koupání, slaňování, lanový park, slackline, výlety, bojovka, přespání v lese (pro závodníky), atletické disciplíny, parkour, spartan race, samozřejmě 2x denně trénink juda na tatami, judo turnaj a zkoušky na vyšší pásy. 

A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!

Soustředění je bez mobilů a tabletů!

 

Místo konání: Sporthotel Kácov, Kácov 307, 285 09 Kácov, cca 50 km od Prahy Mapa zde

 Datum konání
  Tábor s vlastní dopravou
Tábor s přepravou autobusem
 01.07. - 10.07.2022   Kč 9.300,-   Kč 9.900,- přihlášení
Uvedená cena je za osobu a pobyt.
 
CENA ZAHRNUJE:
 • ubytování v chatkách
 • stravovací a pitný režim
 • péči profesionálních trenérů (1 - 3x denně trénink na tatami)
 • doplňkové aktivity (sportovní aktivity, táborové hry, výlety, koupání)
 • judo turnaj
 • možnost doučování techniky s bývalými reprezentanty ČR + možnost zkoušek na vyšší pás
 • u autobusové dopravy přepravu Praha - Kácov - Praha

      

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Sportovně-rekreační areál se nachází v klidném prostředí nad údolím řeky Sázavy. Areál nabízí množství venkovních sportovišť a prostoru k vyžití na čerstvém vzduchu. V areálu je k dispozici venkovní bazén, venkovní kurty, krytý prostor pro tatami, lanový park a řada dalších aktivit.

Tréninky budou probíhat na tatami ve velkém stanu či v kryté hale.

 

UBYTOVÁNÍ: Děti jsou ubytované v táborových chatičkách s palandami po čtyřech osobách. Na chatkách je zajištěno prostěradlo a povlečený polštář. Přikrývky nejsou k dispozici - děti si povezou vlastní spacák + ručníky a osušky. Využívat budeme společné koupelny, sprchy a toalety.

 

STRAVOVÁNÍ: Pitný režim a zdravé stravování vhodné pro děti je zajištěno 5x denně. Jídelníčky jsou konzultovány se specialistou na stravování dětí. V případě dietních omezení a potravinových alergií, prosím, uveďte poznámku již při objednávce.

 

DOPRAVA: 

Děti můžete dopravit po vlastní ose, nicméně na základě předběžného průzkumu vypravíme také autobus pro společnou přepravu z Prahy (odjezd/příjezd metro A Strašnická).

Upozorňujeme, že z organizačně-technických důvodů je možné objednat dopravu autobusem pouze na obě cesty. V případě zájmu pouze o cestu tam nebo pouze zpět, bohužel není možné cenu upravit. Kapacita je omezena!

Odjíždět na soustředění budeme autobusem 01.07.2022  v odpoledních hodinách, vracet se budeme 10.07.2022 během dopoledne. Na cestu doporučujeme dětem přibalit svačinu a pití - stravování bude začínat večeří v den příjezdu. Pokud dítě trpí nevolností, doporučujeme před odjezdem podat Kinedryl, přibalit vhodný pytlík a informovat technický doprovod u odjezdu.

Při individuální dopravě příjezd na místo 01.07.2022 odpoledne, odjezd 10.07.2022 v dopoledních hodinách.

Časy budou upřesněny před odjezdem.

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlášení je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný e-mail a telefon, na které je směřována další komunikace včetně potvrzení objednávky a dalších instrukcí k odjezdu.

Po odeslání objednávky Vám na uvedený e-mail bude doručeno potvrzení s rekapitulací objednávky a platebním předpisem pro úhradu soustředění. Prosím věnujte pozornost i zadání Vašeho platebního příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do zprávy pro příjemce celé jméno dítěte.

 
ORGANIZAČNÍ DETAILY:

Uzávěrka objednávek je 31.05.2022 nebo v okamžiku naplnění kapacity. Autobusová doprava má omezenou kapacitu. Po obsazení sedadel bude na dopravu vyhlášen stop stav. Rozložení na ubytování a dopravu bude připravováno bezprostředně po uzávěrce. Případné požadavky na ubytování s kamarády uvádějte do objednávky, nebo nejpozději do data uzávěrky přihlášek na kontakt@judoprodeti.cz, pokusíme se vyhovět.

Prosím vysvětlete dětem, že ke včasným požadavkům se budeme snažit přihlížet, ale jsme omezeni rozložením lůžek, věkovým složením a pohlavím přihlášených dětí. Ubytování je v naší režii a na místě žádné přesuny v rámci ubytování dělat nebudeme. Děkujeme za pochopení a dostatečné vysvětlení Vašim ratolestem.

DOKUMENTY, KTERÉ OD VÁS BUDEME VYBÍRAT PŘI PŘEDÁNÍ DĚTI:
 • posudek o zdravotní způsobilosti (platnost 2 roky od data vystavení)
 • prohlášení o bezinfekčnosti podepsané v den předání dítěte
 • informace pro zdravotníka (pokud není co sdělovat, samozřejmě nevyplňujte)
 • podepsaný táborový řád
 • kopii kartičky zdravotního pojištění

Toto jsou běžně požadované dokumenty. V souvislosti s epidemiologickou situací je možné, že po Vás před odjezdem budeme nuceni vyžádat další dokumenty. Jejich seznam budeme publikovat před odjezdem.

 

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY:

 • splatnost objednávek do 30.04.2022 (platební předpis obdržíte v potvrzení objednávky)
 • zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: kontakt@judoprodeti.cz
 • zrušení do 31.05.2022 bez stornopoplatku
 • při zrušení od 01.06.2022 do 20.06.2022 je aplikován stornopoplatek 50% z ceny objednávky
 • při zrušení 21.06.2022 a později stornopoplatek již 100% z ceny objednávky
 • Doporučujeme zvážit připojištění storna u některé z pojišťoven (většinou je potřeba uzavřít v den úhrady soustředění - informujte se u své pojišťovny)
 • Vzhledem k tomu, že se jedná o dobrovolnou sportovní aktivitu, doporučujeme vlastní pojistku pro případ úrazu či zdravotních komplikací v průběhu soustředění. Rodičům dáváme ke zvážení rovněž možnost pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dětmi (např. na vybavení, věcech jiných dětí atp.)

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz