Víkendy a léto Letní soustředění Kácov

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV 2021

  

Soustředění je určeno pro děti od 7 let ročníky 2013 a starší. Není vhodné pro úplné začátečníky.

Představte si super týden na táboře uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Koupání, slaňování, lanový park, slackline, výlety, bojovka, přespání v lese (pro závodníky), atletické disciplíny, parkour, spartan race, samozřejmě 2x denně trénink juda na tatami, judo turnaj a zkoušky na vyšší pásy. 

A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!

Soustředění je bez mobilů a tabletů!

 

Místo konání: Sporthotel Kácov, Kácov 307, 285 09 Kácov, cca 50 km od Prahy Mapa zde

 Datum konání
  Tábor s vlastní dopravou
Tábor s přepravou autobusem
 01.07. - 10.07.2021   Kč 8.400,-   Kč 8.900,-
Uvedená cena je za osobu a pobyt.
SLEVY:
 • Kč 100,- při úhradě soustředění do 31.03.2021
 • pro uplatnění případných dalších slev je nutné při objednávce uvést přidělený slevový kód, cenu musíme následně upravit manuálně a zaslat novou výzvu s platebním předpisem

CENA ZAHRNUJE:

 • ubytování v chatkách
 • stravovací a pitný režim
 • péči profesionálních trenérů (1 - 3x denně trénink na tatami)
 • doplňkové aktivity (sportovní aktivity, táborové hry, výlety, koupání)
 • judo turnaj
 • možnost doučování techniky s bývalými reprezentanty ČR + možnost zkoušek na vyšší pás
 • u autobusové dopravy přepravu Praha - Kácov - Praha

      

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Sportovně-rekreační areál se nachází v klidném prostředí nad údolím řeky Sázavy. Areál nabízí množství venkovních sportovišť a prostoru k vyžití na čerstvém vzduchu. V areálu je k dispozici venkovní bazén, venkovní kurty, krytý prostor pro tatami, lanový park a řada dalších aktivit.

Tréninky budou probíhat na tatami ve velkém stanu či v kryté hale.

 

UBYTOVÁNÍ: Děti jsou ubytované v táborových chatičkách po čtyřech osobách. Jedná se o jednoduché pokoje s palandami. Na chatkách je zajištěno prostěradlo a povlečený polštář. Přikrývky nejsou k dispozici - děti si povezou vlastní spacák + ručníky a osušky. Využívat budeme společné koupelny, sprchy a toalety.

 

STRAVOVÁNÍ: Pitný režim a zdravé stravování vhodné pro děti je zajištěno 5x denně. Jídelníčky jsou konzultovány se specialistou na veřejné stravování dětí. V případě dietních omezení a potravinových alergií, prosím, uveďte poznámku již při objednávce.

 

DOPRAVA: 

Děti můžete dopravit po vlastní ose, nicméně na základě předběžného průzkumu vypravíme také autobus pro společnou přepravu z Prahy (odjezd/příjezd metro A Strašnická).

Upozorňujeme, že z organizačně-technických důvodů je možné objednat dopravu autobusem pouze na obě cesty. V případě zájmu pouze o cestu tam nebo pouze zpět, bohužel není možné cenu upravit. Kapacita je omezena!

Odjíždět na soustředění budeme ve čtvrtek 1.7.2021 v odpoledních hodinách, návrat tamtéž v sobotu 10.7. dopoledne (časy upřesníme). Na cestu doporučujeme dětem přibalit svačinu a pití - stravování bude začínat večeří v den příjezdu. Pokud dítě trpí nevolností, doporučujeme před odjezdem podat Kinedryl, přibalit vhodný pytlík a informovat technický doprovod u odjezdu.

Při individuální dopravě příjezd na místo ve čtvrtek v odpoledních hodinách, odjezd v sobotu dopoledne (časy upřesníme).

 

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlášení je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný e-mail a telefon, na které je směřována další komunikace vč. potvrzení objednávky.

Po odeslání objednávky Vám na uvedený email bude doručeno potvrzení s rekapitulací objednávky a platebním předpisem pro úhradu soustředění. Prosím věnujte pozornost i zadání Vašeho platebního příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do textu celé jméno dítěte.

 
ORGANIZAČNÍ DETAILY:

Uzávěrka objednávek je 31.05.2021 nebo v okamžiku naplnění kapacity. Autobusová doprava má omezenou kapacitu. Po obsazení sedadel bude na dopravu vyhlášen stop stav. Rozložení na ubytování a dopravu bude připravováno bezprostředně po uzávěrce. Případné požadavky uvádějte do objednávky, nebo do data uzávěrky přihlášek, pokusíme se vyhovět. 

Prosím vysvětlete dětem, že ke včasným požadavkům se budeme snažit přihlížet, ale jsme omezeni složením lůžek, věkovým složením, pohlavím přihlášených dětí. Ubytování je v naší režii a na místě žádné přesuny v rámci ubytování dělat nebudeme. Děkujeme za pochopení a dostatečné vysvětlení Vašim ratolestem.

DOKUMENTY, KTERÉ OD VÁS BUDEME VYBÍRAT PŘI PŘEDÁNÍ DĚTI:
       Konkrétně jde o předložení potvrzení dle jedné z následujících podmínek:
 • PCR test ne starší než 7 dní z certifikovaného odběrového místa
 • antigenní test ne starší než 72 hodin
 • doklad o očkování - nejdříve ale 22 den po aplikaci první dávky (u dětí nepředpokládáme, ale pro úplný výčet uvádíme)
 • potvrzení o prodělaném onemocnění covid v uplynulých 180 dnech

Pozn.: Bez ohledu na případné další změny či doporučení z vyšších míst bychom rodiče přihlášených dětí rádi požádali o doložení negativního testu metodou PCR. Neplatí pro děti s dokladem o prodělaném onemocnění, doklad o očkování u dětí nepředpokládáme.

Metodu PCR považujeme aktuálně za nejspolehlivější a s ohledem na velikost tábora, minimalizaci rizik i komfort Vašich dětí v průběhu tábora jsme se rozhodli požádat o doložení negativního testu metodou PCR. Rovněž naši trenéři a veškerý doprovodný personál bude dokládat protestování metodou PCR.

 

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY:

 • splatnost objednávek do 30.04.2021 (platební předpis obdržíte v potvrzení objednávky)
 • zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: kontakt@judoprodeti.cz
 • zrušení do 31.05.2021 bez poplatku
 • při zrušení od 01.06.2021 je aplikován stornopoplatek 50% z ceny objednávky
 • Doporučujeme zvážit připojištění storna u některé z pojišťoven (většinou je potřeba uzavřít v den úhrady soustředění - informujte se u své pojišťovny)
 • Vzhledem k tomu, že se jedná o dobrovolnou sportovní aktivitu, doporučujeme vlastní pojistku pro případ úrazu či zdravotních komplikací v průběhu soustředění. Rodičům dáváme ke zvážení rovněž možnost pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dětmi (např. na vybavení, věcech jiných dětí atp.)

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz