Víkendy a léto Letní soustředění Kácov

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KÁCOV 2020

  

Soustředění je určeno pro děti od 7 let. Není vhodné pro úplné začátečníky.

Představte si super týden na táboře uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Koupání, slaňování, lanový park, slackline, výlety, bojovka, přespání v lese (pro závodníky), atletické disciplíny, parkour, spartan race, samozřejmě 2x denně trénink juda na tatami, judo turnaj a zkoušky na vyšší pásy. 

A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!

Soustředění je bez mobilů a tabletů!

 

Místo konání: Sporthotel Kácov, Kácov 307, 285 09 Kácov, cca 50 km od Prahy Mapa zde

Turnus
 Datum konání
  Tábor s vlastní dopravou
Tábor s přepravou autobusem
Termín I.  27.06. - 04.07.2020   Kč 5.300,-   Kč 5.700,-
Termín II.  04.07. - 11.07.2020   Kč 5.300,-   Kč 5.700,-
Termín I.+II.  27.06. - 11.07.2020   Kč 9.800,-   Kč 10.200,-
Uvedené ceny jsou za osobu, včetně DPH.
SLEVY:
 • Kč 100,- při úhradě soustředění do 31.03.2020
 • Kč 150,- sourozenecká sleva na druhé dítě (pro uplatnění slevy je nutné v objednávce zaškrtnout u obou dětí políčko sourozenecká sleva a vyplnit jméno sourozence. Rezervační systém pak automaticky odečte každému Kč 75,-
 • pro uplatnění případných dalších slev je nutné při objednávce uvést přidělený slevový kód, cenu musíme následně upravit manuálně a zaslat novou výzvu s platebním předpisem

CENA ZAHRNUJE:

 • ubytování v chatkách
 • stravovací a pitný režim
 • péči profesionálních trenérů (1 - 3x denně trénink na tatami)
 • doplňkové aktivity (sportovní aktivity, táborové hry, výlety, koupání)
 • judo turnaj
 • možnost doučování techniky s bývalými reprezentanty ČR + možnost zkoušek na vyšší pás
 • u autobusové dopravy přepravu Praha - Kácov - Praha

      

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Sportovně-rekreační areál se nachází v klidném prostředí nad údolím řeky Sázavy. Areál nabízí množství venkovních sportovišť a prostoru k vyžití na čerstvém vzduchu. V areálu je k dispozici venkovní bazén, venkovní kurty, krytý prostor pro tatami, lanový park a řada dalších aktivit.

Tréninky budou probíhat na tatami ve velkém stanu či v kryté hale.

 

UBYTOVÁNÍ: Děti jsou ubytované v táborových chatičkách po čtyřech osobách. Jedná se o jednoduché pokoje s palandami. Na chatkách je zajištěno prostěradlo a povlečený polštář. Přikrývky nejsou k dispozici - děti si povezou vlastní spacák + ručníky a osušky. Využívat budeme společné koupelny, sprchy a toalety.

 

STRAVOVÁNÍ: Pitný režim a zdravé stravování vhodné pro děti je zajištěno 5x denně. Jídelníčky jsou konzultovány se specialistou na veřejné stravování dětí. V případě dietních omezení a potravinových alergií, prosím, uveďte poznámku již při objednávce.

 

DOPRAVA: 

Doprava není v ceně soustředění. Děti můžete dopravit po vlastní ose, nicméně na základě předběžného průzkumu vypravíme také autobus pro společnou přepravu z Prahy (pravděpodobně metro A Skalka).

Upozorňujeme, že z organizačně-technických důvodů je možné objednat dopravu autobusem pouze na obě cesty. V případě zájmu pouze o cestu tam nebo pouze zpět, bohužel není možné cenu upravit. Vzhledem k omezené kapacitě budeme muset uzávěrku míst do autobusu uskutečnit pravděpodobně ještě před ukončením samotných přihlášek na tábor.

Odjíždět na soustředění budeme v sobotu v odpoledních hodinách, návrat tamtéž později odpoledne (časy upřesníme). Na cestu doporučujeme dětem přibalit svačinu a pití - stravování bude začínat večeří v den příjezdu. Pokud dítě trpí nevolností, doporučujeme před odjezdem podat Kinedryl, přibalit vhodný pytlík a informovat technický doprovod u odjezdu.

Při individuální dopravě příjezd/odjezd v odpoledních hodinách (časy upřesníme).

 

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlášení je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný e-mail a telefon, na které je směřována další komunikace vč. potvrzení objednávky.

Po odeslání objednávky Vám na uvedený email bude doručeno potvrzení s rekapitulací objednávky a platebním předpisem pro úhradu soustředění. Prosím věnujte pozornost i Vašemu platebnímu příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do textu celé jméno dítěte.

 
ORGANIZAČNÍ DETAILY:

Uzávěrka objednávek je 31.05.2020 nebo po naplnění kapacity. Autobusová doprava má omezenou kapacitu. Po obsazení sedadel bude na dopravu vyhlášen stop stav. Rozložení na ubytování a dopravu bude připravováno bezprostředně po uzávěrce. Případné požadavky uvádějte do objednávky, nebo do data uzávěrky přihlášek.

(Prosím vysvětlete dětem, že k jejich požadavkům budeme přihlížet, ale jsme omezeni složením lůžek, věkovým složením, pohlavím přihlášených dětí, takže je možné, že jejich přání nevyjdou a nebude to možné ani na místě dodatečně měnit).

 
DOKUMENTY, KTERÉ O VÁS BUDEME VYBÍRAT PŘI PŘEDÁNÍ DĚTI:

PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY:

 • splatnost objednávek do 30.04.2020 (platební předpis obdržíte v potvrzení objednávky)
 • zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: andrea@judoprodeti.cz
 • zrušení do 31.05.2020 bez poplatku
 • při zrušení od 01.06.2020 je aplikován stornopoplatek 50% z ceny objednávky
 • Doporučujeme zvážit připojištění storna u některé z pojišťoven (většinou je potřeba uzavřít v den úhrady soustředění - informujte se u pojišťovny)
 • Vzhledem k tomu, že se jedná o dobrovolnou sportovní aktivitu, doporučujeme vlastní pojistku pro případ úrazu či zdravotních komplikací v průběhu soustředění. Rodičům dáváme ke zvážení rovněž možnost pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dětmi (např. na vybavení, věcech jiných dětí atp.)

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz