Judo Academy LÉTO SE BLÍŽÍ

LÉTO SE BLÍŽÍ

LÉTO SE BLÍŽÍ

Milí přátelé sportu a juda především,

pevně věříme, že v létě budeme moct vyrazit s dětmi do přírody a proto směle plánujeme sportovní program na období letních prázdnin.

 

Začínáme hlavním judistickým táborem v Kácově, kde se dětem vloni moc líbilo, takže se letos s nabídkou rádi vracíme. Tentokráte pouze na jeden turnus, ale zato na celých 10 dní. 

Neváhejte a přihlaste své děti na tábor v krásné přírodě nedaleko Sázavy, který bude plný pohybu, sportu, kamarádů a hlavně zábavy. Na Kácově chodíme na výlety, lezeme na umělé stěně, hodně času trávíme v bazénu, běháme, hrajeme míčové hry, nevynecháme oblíbenou noční bojovku no a samozřejmě se věnujeme judu, pro které máme vyhrazenou tělocvičnu a také venkovní stan.

  

Také v dalších týdnech letních prázdnin máme na programu řadu sportovních soustředění, a to tentokráte formou příměstských táborů, které se konají ve všední dny od 9:00 do 16:00 hodin a jsou dle termínů zaměřeny nejen na judo, ale na všeobecný rozvoj pohybových schopností dětí a prohlubování judistických technik. Soustředění jsou určena pro všechny děti již od 4 let, které si chtějí si užít spoustu pohybu a zábavy mezi kamarády.  

   

KALENDÁŘ AKCÍ A PŘIHLÁŠENÍ NA NĚ NAJDETE ZDE

 

GARANTUJEME VÁM VRÁCENÍ CELÉ UHRAZENÉ ČÁSTKY 

za všechny výše uvedené akce, pokud nám epidemická situace nedovolí některou z akcí uskutečnit. Neváhejte tedy s přihlášením vašich dětí kvůli covidu, počet míst je omezený a děti už potřebují nejen pohyb, ale zejména kontakt s kamarády.

Přihlaste se do Judo Academy

Dotaz