Jak jsme čarovali v 1. lize

Jak jsme čarovali v 1. lize

Bylo krásné sobotní dopoledne 17. 6. 2017 a v turnovské sportovní hale v 11. h. odstartovalo 2. kolo 1. ligy mužů. Náš tým Judo Academy Praha se po dubnovém 3. místě chystal zaútočit na stupínek nejvyšší. Družstvo poskládané z trenérů JA a judistických kamarádů (jmenovitě: - 60 kg Mihula, - 66 kg Novakovský, - 73 kg Bindr, Jákl, - 81 kg Vaněk, - 90 kg Veselý, - 100 kg Moteff, + 100 kg Dobrev, Rašín, Pinta) mělo prostě motivaci.

První zápas s Tatranem Prachatice skončil naším drtivým vítězstvím 5:2 a předznamenal tak běh celého dne. Judoclub Liberec „B“ se nás sice snažil udolat, ale těsná výhra 3:4 nám dodala sebevědomí a pomohla nám ve třetím zápase porazit tradičně nadupaný tým Judoclubu Plzeň (vítěze minulého kola) taktéž 3:4. A poslední výhra 4:3 nad domácím TSC Turnov už byla jen sladkou tečkou za celým kláním. A vítězství bylo doma!

Všichni nasazení závodníci podali výtečné výkony – suverénní byl v kategorii do 90 kg bývalý reprezentant Tomáš Veselý. Náš tým ostřílených závodních matadorů omlazoval v „šedesátce“ benjamínek Michal Mihula, který v lize sbírá své první zkušenosti.

Jasně a stručně jsme si vykouzlili 1. místo i celkové vedení a do podzimní části budeme nastupovat jako favorité. Pevně věříme, že již v příštím roce nasadíme své odchovance, kteří půjdou v našich stopách a budou dál budovat dobrou pověst silného klubu Judo Academy Praha.

Přihlaste se do Judo clubu Kidsport
Využijte první hodinu zdarma

Dotaz