Turnaje Informace

Informace o turnajích

Zájemci o závodní judo se mohou s našimi trenéry zúčastňovat řady turnajů po celé ČR. Zkušenější pak i v zahraničí. Cílem malých judistů nemá být výsledek, ale získání zkušeností. Naučit se všemu, co dobrý judista musí na turnajích zvládnout: sebeovládání, trpělivost, bojovnost, motivace, úcta k soupeři, umět přijmout prohru, ponaučit se z chyb, naučit se vítězit.Info k účasti na turnajích:

Kdo již má evidenční kartu, může se přihlásit na turnaj u Davida Dubského:

604 927 362, david@judoprodeti.cz

pokud nebude v bližších informacích uvedeno jinak, nejpozději týden před turnajem!!! Zkontrolujte si, zda máte platnou lékařskou prohlídku (platí 1 rok-formulář na lékařskou prohlídku), nebo použijte formulář čestného prohlášení o zdravotní způsobilosti a dále je potřeba mít zaplacený evidenční poplatek Českému svazu juda pro rok 2017.


Po uhrazení poplatku:

  • se  stáváte členem ČSJu
  • můžete startovat na oficiálních turnajích
  • máte oficiálně uznané pásy technické vyspělosti uvedené v evidenci ČSJu
  • máte úrazové pojištění

Poplatky:

  • pro ročníky 2007 a mladší............100,- Kč (ev. poplatek)  + 30,- Kč  (manipulační poplatek k zapsání technického stupně - pásu)
  • pro ročníky 2006 a starší..............300,- Kč + 30,- Kč

Kdo ještě nemá evidenční kartu:

Příslušný evidenční poplatek, prosíme, uhradit na účet č. 202299856/0600, VS: Vaše tel.č., do zprávy pro příjemce uveďte jméno a oddíl (ZŠ). 
Hned poté pošlete email na david@judoprodeti.cz , kde uveďte heslo: ,,evidence",   jméno dítěte,  adresu bydliště, rodné číslo, Váš oddíl(kroužek),  ,,barvu pásku", fotografii dítěte a emailovou adresu. Evidenční kartičku pak na požádání obdržíte emailem. 

Na každém turnaji si účastník platí startovné: 100,- Kč až 200,- Kč


Doprava na turnaje: Pokud nebude uvedeno jinak, je doprava individuální. Omezený počet závodníků může jet s trenérem autem.

Rozpis turnajů
Výsledky

Přihlaste se do Judo clubu Kidsport
Využijte první hodinu zdarma

Dotaz