Děti z Judo Academy vyloupily Českou Lípu

V sobotu 29.4. se konal turnaj v České Lípě.

Z řad Judo Academy se zúčastnilo neuvěřitelných 41 závodníků, mezi kterými bylo i velké množství začátečníků, pro které to byla velmi těžká premiéra, neboť na sever Čech dorazilo 373 judistů ze 31 oddílů a pořadatel byl nucen zahrnout i do kategorie mláďat nekompromisní KO systém, kde mnohdy stačí jediná prohra k vyřazení z turnaje.

I bez největších opor, které startovaly na turnaji v Budapešti, náš klub získal ocenění za nejúspěšnější oddíl na celém turnaji.

Výsledky:

1. místa:

Lucie Čepeláková, Marek Pancner, Jan Dvořák

2. místa:

Lukáš Hubený, Matěj Silovský,  Viola Veřmiřovská, Kristýna Kubů, Adam Prachař,  Marek Libra,  Anna Dvořáčková, Václav Huřík, Dorothea Huříková, Martin Fictum a Terezie Koudelková

3. místa:

Marko Stamenovič, Nikolas Pekar, David Váňa, Matyáš Jindřich,  Denisa Čekanová, Martin Čapek, Magda Kaletová, Ema Hlostová, Johanka Coufalová.

Matyáš Sasín získal v Blatné po 5 výhralch a jedné porážce bronzovou medaili.

Ostatní závodníci medaili nezískali, přes to děkujeme za skvělou reprezentaci a gratulujeme!!!