Čtyři naši trenéři se stali mistry republiky

V neděli 4.10. 2015 se konalo mistrovství České Republiky mužů a žen.

Trenéři dětí Judo clubu Kidsport a USK Praha zaznamenali nevídaný úspěch a přivezli domu hned 4 zlaté medaile.

Ve váhové kategorii do 66 kilogramů zvítězil Jan Zavadil, který postupně přemohl 3 soupeře a zaslouženě ovládl svoji kategorii.

V kategorii do 73 kilogramů jsme měli několikanásobné trenérské zastoupení. Patrik Polívka bohužel ve výsledkové listině neprorazil a vypadl v prvním kole. Václav Černý, juniorský reprezentant, vybojoval 3 vítězství a 1 porážku a získal velmi cenné 3. místo. Dalším zástupcem v této kategorii byl Václav Sedmidubský, který ovládl všechna 4 svá utkání a obhájil mistrovský titul z loňského roku.

V kategorii do 90 kilogramů se až do finále probojoval Jindřich Turek a přivezl si z Teplic stříbrnou medaili. V této hmotnostní kategorii startoval i Radim Knápek, ale bohužel neúspěšně.

Váhovou kategorii do 100 kilogramů, při neúčasti Lukáše Krpálka, ovládl náš trenér na USK Tomáš Knápek, který zvítězil v 5 duelech a přemožitele nenašel v žádném souboji.

Nad 100 kilogramů se představila naše největší hvězda a olympijská naděje Michal Horák, který si suverénně dokráčel pro třetí mistrovský titul v řadě a potvrdil své vysoké kvality.