Aktuality

Více David Dudy ve finále evropského poháru juniorů v Itálii
David Dudy ve finále evropského poháru juniorů v Itálii

Skvělá zpráva dorazila do Judo Academy včera kolem odpoledne. David Dudy (-100 kg) získal stříbrnou medaili na evropském poháru v Lignanu.

Více Judoškolka Háje I.
Judoškolka Háje I.

O víkendu 25. - 26. 2. proběhla první letošní judoškolka na Hájích.

Více Mezinárodní turnaj ve francouzském Thionville
Mezinárodní turnaj ve francouzském Thionville

V sobotu 25. 2. jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje ve francouzském Thionville. Zásluhou Jana Plevy Judo Academy přiváží bronz.

Více David Dudy na Matsumae cup v Dánsku dvakrát na stupni vítězů
David Dudy na Matsumae cup v Dánsku dvakrát na stupni vítězů

Až do Dánska vycestoval s širším výběrem ČR závodník JA David Dudy. A mise to byla úspěšná. Sříbro v juniorech, bronz v seniorské kategorii.

Více MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO BENEŠOV
MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO BENEŠOV

V sobotu 18.02.2023 jsme zavítali na tradiční turnaj do Benešova.

Více O POHÁR MĚSTA KOLÍNA - 1. KOLO POLABSKÉ LIGY
O POHÁR MĚSTA KOLÍNA - 1. KOLO POLABSKÉ LIGY

Víkend 11. - 12. února v Kolíně byl pro Judo Academy velmi úspěšný.

Více Jan Pleva stříbrný na Mistrovství ČR dorostu 2023
Jan Pleva stříbrný na Mistrovství ČR dorostu 2023

Skvělého výsledku dosáhl závodník Judo Academy Jan Pleva, který se na MČR kadetů probojoval až do finále. Získal stříbrnou medaili.

Více Judista roku Judo Academy pro rok 2022
Judista roku Judo Academy pro rok 2022

V neděli 29. 1. proběhlo v kulturním centru Zahrada slavnostní vyhlášení výsledků ankety Judista roku Judo Academy pro rok 2023.

Více Velká cena České Třebové a Pohár nadějí Prostějov
Velká cena České Třebové a Pohár nadějí Prostějov

Na dvou místech se o uplynulém víkendu představili závodníci Judo Academy. Z VC České Třebové i Poháru nadějí v Prostějově přivážíme spoustu medailí.

Více Judo Academy na centrálním srazu U16
Judo Academy na centrálním srazu U16

První centrální sraz U16 pro Čechy v tomto roce se uskutečnil od pátka 13. 1. do neděle 15. 1. v Teplicích. Judo Academy vyslala 6 členů.

Více Judo Academy součástí krajského výběru žáků v Teplicích
Judo Academy součástí krajského výběru žáků v Teplicích

Poslední akce pražského žákovského výběru proběhla od pátka 16. do neděle 19. 12. v Teplicích na Panoramě. Zúčastnilo se 7 závodníků Judo Academy.